צפו: הסלבריטאים זועקים "שמע ישראל"(וידאו)

בשל המצב הביטחוני הקשה יזם המקובל רבי דב קוק פרויקט ובו זמרים וסלבריטאים מצולמים כשהם קוראים: "שמע ישראל". צפו {פרויקט מיוחד}

פרויקט מיוחד: בשל המצב הביטחוני ושרשרת הפיגועים לקח על עצמו המקובל רבי דב קוק פרויקט ובו זמרים וסלבריטאים מוסרטים כשהם קוראים את הפסוק: "שמע ישראל". בין המשתתפים בפרויקט ניתן למנות את הזמרים משה פרץ, ליאור נרקיס, מושיק עפיה ועוד.

האישים שחלקם נחשבו לסמל מובהק של חילוניות, עוברים בימים אלו תהליך של התקרבות. חלקם לא מסתפק באמירת שמע ישראל ואף עובר בתקופה האחרונה תהליך של התחזקות דתית, שכוללת ביקור בשיעורי תורה ושמירת שבת.

הזמר קובי פרץ אחד הזמרים הפופולאריים בז'אנר המזרחי. הזמר נודע כאחד ממקורביו של הרב שלום ארוש מרבני ברסלב. – השניים הקליטו דואט משותף.

https://player.vimeo.com/video/143049413

מאור אדרי הוא זמר, כותב ומלחין מוזיקה מזרחית ישראלי. אדרי היה קרוב מאז ומתמיד למסורת, וכעת לקח על עצמו לומר מדי ערב "שמע ישראל" כציווי הרב דב קוק.

https://player.vimeo.com/video/143049394

יובל שם-טוב הידוע בכינויו יובל המבולבל, מחובר אף הוא למסורת. בראיון למגזין 'פנאי פלוס' אמר: "אני מחובר מאוד לחסידות חב"ד. הנהג שלי דודי, הוא חב"דניק ומעבר לזה שהוא הנהג שלי הוא גם יד ימיני והוא הכניס אותי לזה. לקחתי על עצמי לאכול רק כשר, ליטול ידיים כל בוקר וגם להניח תפילין. לא יוצא לי כל יום אבל אני משתדל. עצם המחשבה על זה וההתכוונות עושות משהו. אני גם מדבר עם השם, עושה מה שנקרא 'התבודדות' ואני מרגיש שבאמת משהו קורה בזמן האחרון, מתחילים לקרות לי דברים טובים". אמר.

https://player.vimeo.com/video/143049390

הזמר המזרחי משה פרץ. פרץ נולד וגדל בטבריה. עוד בילדותו החל לשיר כפייטן בבית כנסת. את הרב קוק פגש פרץ השבוע לא בפעם הראשונה, אותו הוא מכיר עוד מתקופת ילדותו בעיר טבריה. השבוע התחייב פרץ בפני הרב קוק לומר מדי ערב 'שמע ישראל'.

https://player.vimeo.com/video/143049323

ליאור נרקיס – כמו סלבריטאים רבים שעשו זאת לפניו גם הזמר עובר בתקופה האחרונה תהליך של התחזקות, שלפי מקורבים כולל הנחת תפילין על בסיס קבוע והפסקת הופעותיו בשישי-שבת.

https://www.youtube.com/watch?v=AytjuKm_o28&spfreload=10

מושיק עפיה – מושיק נולד עם לב חם ליהדות וקרוב למסורת, בתקופת שידורי 'האח הגדול' נחשפו אזרחי ישראל כי מושיק עפיה מקפיד להניח מדי יום תפילין ואף מקפיד על כשרות ושבת. מושיק הצטרף אף הוא לפרויקט הרב קוק.

https://www.youtube.com/watch?v=eKA8z-45M9U&spfreload=10

עודד מנשה – זה כבר לא סוד: עדן הראל ועודד מנשה, שהתפרסמו על אקרני הטלוויזיה מתחזקים ביהדות באופן משמעותי.אמנם השמועות אודות התחזקותם הרוחנית של הראל ובן זוגה עודד מנשה, פשטו לפני מספר שנים, אך לאחרונה הצהירו בני הזוג "אנחנו בהחלט לקחנו על עצמנו מצוות, וכבר מזמן יצאנו מ'ארון הקודש'. אי אפשר להתחבא יותר".

https://www.youtube.com/watch?v=2BpjpBgkeEU&spfreload=10

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא הבנתי, למה חשוב לכולם לציין בסוף "כפי שאמר הרב הגאון הרב קוק" ?

    מלכה |
    הגב