הסלולר שעומד להפתיע את כולנו

הישראלי אוהב את הסמארטפון שלו, ולכן הוא מחליף אותו בממוצע כל 3 שנים, וב-2018 70% מהמכשירים יתמכו בטכנולוגיות החדשות

רן גוראון מנכ"ל פלאפון בועידת MAD של גלובס שיתף את קהל הנוכחים בהתפתחויות הסלולריות הצפויות כאשר הכותרת החשובה היא שבניגוד למחשבה הכוללת שמהפכת הסלולאר מאחורינו ואנחנו חיים אותה לדבריו אנחנו רק בראשיתה של המהפכה וכשאחד שממונה על אחת מחברות הסלולר הגדולות אומר זאת ויודע היטב מה קורה בשוק העולמי ובפיתוחים עתידיים בתחום גם בחברתו יש לאמירה זו משמעות גדולה :
"נדמה לנו שהמהפכה הזאת מיצתה את עצמה – אך היא רק בראשיתה: משתמש סלולרי ממוצע משתמש היום ב 4 ג'יגה לחודש, כבדים ב 10 ג'יגה, וזה עוד יעלה. משתמש כבד יצרוך בעוד כשנה 30 ג'יגה. אלה גידולים אדירים, כי כולנו רוצים יותר גוגל, פייסבוק, יותר וידאו ויותר שימושים".

אחת מהטענות שמועלות חדשות לבקרים כנגד מפעילות הסלולר שאנחנו כמה צעדים מאחורי מה שמתרחש בחו"ל בעוד אנחנו עסוקים בפריסת הדור הרביעי בחו"ל כבר בעיצומו של פריסת הדור החמישי :" דור 4 לפני סוף הפריסה שלנו בישראל. והדור 4 לא מספיק. ודור 5 בסלולר קרוב יותר ממה שנדמה לנו.

"זה אתגר לא פשוט – חלק מהמפעילים מחכים, מייצרים פתרונות חלופיים. אנחנו בפלאפון החלטנו להשיק אוסף חדש של טכנולוגיות פורצות דרך שמצויות בידי מפעילים בודדים בעולם. יש לנו דור חדש של 4 על 4 באינטרנט – זה דור חדש במהירות ומהיר פי ארבעה.

"פרסנו כ-25% מהטכנולוגיה החדשה, ועד סוף השנה נפרוס כ 50% בפריסה ארצית. בהמשך לקריאה של שר התקשורת איוב קרא שנשקיע בתשתיות – אנחנו משקיעים ולוקחים פוזיציה" כך לדבריו של מנכ"ל פלאפון רן גוראון.

בדבריו גם התייחס לאהבת הישראלי לחדשנות ולמילה האחרונה בתחום הסלולר :"הישראלי אוהב את הסמארטפון שלו, ולכן הוא מחליף אותו בממוצע כל 3 שנים, וב-2018 70% מהמכשירים יתמכו בטכנולוגיות החדשות".

לסיכום דבריו אמר מנכ"ל פלאפון כי "בסלולר קורים דברים מדהימים, ואנחנו חלק מזה. אנחנו נותנים מסלולים משתלמים ואת הטכנולוגיה הטובה ביותר שיש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.