הסלט הרקוב של מירי רגב / רות בוארון

בעקבות ביזוי דגל ישראל רות בוארון כותבת למירי רגב: בניתם דור של הפקרות לשמה, מה שיצר בארץ בני אדם מפלצות, כשאנו היהודים זורקים הכל החוצה אתם רואים את התוצאות

זהו מכתב אישי  לשרת התרבות מירי רגב, למירי היקרה, ולכל אותם חברי כנסת ושרים אשר מתחילים להרגיש על בשרם  מהי חינוך חסר ערכים וקלקלת במדינת ישראל.

אתם ככולכם דגלתם בשיטת ההשכלה: "הֱיֵה אָדָם בְּצֵאתְךָ וִיהוּדִי בְּאָהֳלֶךָ". הקמתם ארץ ומדינה לעם ישראל בשיטת תהיו כאחד העמים. ללא הבסיס העיקרי של עם ישראל, ללא  חיוב קיום עשרת הדיברות וכללי דרך ארץ וערכים.

בניתם דור של הפקרות לשמה, מה שיצר בארץ בני אדם מפלצות, כאשר יהודים מתנהגים כאחד העמים הם נהיים גרועים מהם. ולמה? כי אנו עם נבחר עם אשר קיבל עליו יסודות בכדי להתקיים בצורה גבוהה יותר, וכשאנו היהודים זורקים הכל החוצה אתם רואים את התוצאות.

120 חברי כנסת חרדים דתיים וחילונים מיצגים את עם ישראל – מה שאומר שאתם מחוייבים לתת סממנים  ודרך מכבדת והדרכה לכל אזרחי מדינת היהודים.

מירי, לראות אומן יהודי עם הדגל שמבזה את הדגל בצורה מכוערת ביותר, זה מקומם ,דגל זו מייצגת מדינת חזון של תקווה לעם אשר כל דורותיו נרדף ובשל כך מתו ונפטרו בכל דור ודור רבנים אנשים חיילים ומקדשי שם שמים ברבים

לקחתם ערכים ותרבויות מאומות העולם-  הוספתם כמה סממנים יהודים, ויצא לכם סלט רקוב.

 

הוציאו מתוך עם ישראל קבוצות וכתות אשר יהרסו עוד יותר את מדינת היהודים ועלולים להכחיד בעוד כמה דורות את הסממן העיקרי בארץ היהודים וזה מדינה לעם הנרדף.

אם לא תעשו זאת אל תתפלאו ואל תתרגשו שאיזה אדם חסר ערכים שקראתם לו אמן, יקח את דגל עם ישראל ויראה לכם בדיוק מה זה אמן  בארץ יהודים,  ללא ערכים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.