הסערה שחוללה תמר זנדברג – בעקבות השקר

היועץ הפוליטי משה קלוגהפט הודה אתמול כי יעץ ליו"ר מרצ הנבחרת תמר זנדברג במרוץ לראשות מרצ. זנדברג עצמה שיקרה כאשר נשאלה על כך – ואז חזרה בה

רק ביום חמישי נבחרה ח"כ תמר זנדברג לראשות מרצ, וכבר הנפילה הראשונה: זנדברג נשאלה מספר פעמים על ידי כתבים, האם היועץ משה קלוגהפט, שהתפרסם בעיקר בזכות קמפיינים תקיפים נגד השמאל, מייעץ לה – והכחישה. "שקר בוטה", טענה זנדברג.

אלא שאמש (מוצאי שבת) שודר בחדשות סוף השבוע בחדשות 2 ריאיון עם משה קלוגהפט – שהודה לראשונה כי עבד עם זנדברג. כתבים אחרים אף ציינו תאריכים בו ביקרה זנדברג בביתו, ולהיפך.

קלוגהפט, שייעץ בעבר לנפתלי בנט וניהל קמפיין נגד "הקרן החדשה" אך גם עזר לאראל מרגלית, הכיר את זנדברג בקשה לסדרה לטלויזיה שכתב.

"זיהיתי בה שהיא יכולה לעשות את התהליך, בדיוק את תהליך הראי שבנט עשה ב-2012", הסביר קלוגהפט בריאיון לחדשות 2. "בן אדם בן 41 פלוס מינוס שמגיע למפלגה שהיא על הקרשים, מעיר אותה ואומר 'לא מתנצלים'". ואכן, הקמפיין של זנדברג כלל את הביטוי "מפסיקים להתנצל" – בדיוק כמו הפרסומות עם בנט בעבר.

זנדברג מסרה לבסוף, לאחר שכאמור שיקרה כי לא התייעצה עם קלוגהפט, כי "את הקמפיין המוצלח שלי ניהל ביד רמה נסים דואק וחברת יוניק שהוא עומד בראשה. במהלך הקמפיין היו מספר אנשים מוכשרים שנידבו לי עצות מניסיונם. אחד מהם היה משה קלוגהפט שפנה ביוזמתו לתת לי עצות כחלק מניסיונו במהפך הדורי שהוביל במפלגת הבית היהודי. בניגוד לנאמר בכתבה קלוגהפט מעולם לא הועסק בקמפיין או עבד בו. אני מודה על כל העצות שקיבלתי. בתפקידי כיו"ר מרצ נסים דואק וחברת יוניק ימשיכו ויובילו את האסטרטגיה של מרצ בראשותי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.