"אסתר, תשמעי עליי ועל הבנות מלמעלה"(הקלטה)

המונים ליוו למנוחות את מרת אסתר רינה כהן ע"ה שנפטרה לאחר מחלה קשה וקצרה אמש. בעלה הרב נועם כהן ספד: "אנחנו בוכים, כולנו בוכים, לא בגלל מה שה' גזר אלא בגלל שקשה לנו בלעדייך". הבטיח: "אעזוב את כל הבלי העולם הזה ואשקע בלימוד התורה הקדושה". הבעל אף סיפר כי ניצלו לפני שנה וחצי מתאונת דרכים {הבעל ספד לאשתו}

המונים ליוו למנוחות את מרת אסתר רינה כהן ע"ה שנפטרה לאחר מחלה קשה וקצרה אמש. בעלה הרב נועם כהן ספד: "אנחנו בוכים, כולנו בוכים, לא בגלל מה שה' גזר אלא בגלל שקשה לנו בלעדייך". הבטיח: "אעזוב את כל הבלי העולם הזה ואשקע בלימוד התורה הקדושה". הבעל אף סיפר כי ניצלו לפני שנה וחצי מתאונת דרכים.

בהלוויה רבת משתתפים ליוו למנוחות את מרת אסתר רינה כהן ע"ה. בעלה, הרב נועם כהן בוגר ישיבת פורת יוסף בירושלים ספד לה: "תמיד רציתי להתחתן בגיל 18, בגיל 18 ויום אחד כל תפילה התפללתי לזכות לאישה צדיקה משורש נשמתי, במשך חמש שנים התפללתי לזכות בך".

"שזכיתי בך אמרתי הקב"ה מה עשיתי שזכיתי בכזאת אישה, אני לא צריך להגיד מי את ומה את כל אחד שראה אותך אמר לי איזה אישה, אין כמוה אמא של הילדות שלי, אסתר אנחנו בוכים כולם בוכים, אנחנו לא בוכים על מה שה' גזר אנחנו בוכים שאת הולכת מאיתנו שקשה לנו בלעדייך אנחנו בטוחים במאה אחוז שזה רצון ה' הקב"ה לא נותן למישהו צער שזה לא מגיע לו והצער הזה הגיע בשביל שאנחנו נתעורר בתשובה".

הבעל המשיך בהספדו: "הקבה שלח לנו איתות לחזור בתשובה הייתה לנו תאונה לפני שנה וחצי יצאנו בניסי ניסים ולא התעוררנו מספיק,הקב"ה לקח לי את אשתי שנתעורר, אסתר אני לא אשקוט ואעשה הכל לעילוי נשמתך. אעזוב את כל הבלי העולם הזה ואשקע בלימוד התורה הקדושה, אסתר, את שומעת אותנו ותשמעי עליי ועל הבנות מלמעלה, ריבונו של עולם תודה רבה אנחנו בוכים כי קשה לנו ואנחנו שמחים שזה הרצון שלך נמשיך להתחזק ולהתקרב אליך". סיים הבעל את הספדו המרגש.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.