אריה דרעי ספד לדנקנר: "מקבל על עצמי לומר קדיש ומשניות" • צפו בתמונות ובוידאו

הפוליטיקאים הבכירים בישראל נפרדו היום מהעיתונאי אמנון דנקנר, בהלוייתו שנערכה בבית העלמין ברמת השרון השתתפו בין היתר, האישים הבאים: אהוד אולמרט, אריה דרעי, העיתונאי דן מרגלית וחברים רבים נוספים.

אריה דרעי הגיע להיפרד ממי שהיה שם והגן עליו בשעות הקשות. דרעי ספד לדנקנר בפני כלי התקשורת הרבים, "קבענו להפגש היום. זה לא ייאומן. לא ראיתי אדם שחי כמוהו, מנצל את החיים כמוהו. ופתאום לשמוע שהוא מת – זה קשה מאוד. לא יודע אם אי פעם יהיה לי עוד חבר כזה".

דרעי סיפר על שיחותיו האחרונות עם דנקנר "רובן כללו נזיפות – למה אתה לא שומר על קשר? למה אתה מתנתק? הוא גם היה נותן לי הרצאות בריאות. סיפר שהוא אוכל צמחוני, הודי. בדיוק התקשרתי להודיע לו שמצאתי מסעדה הודית כשרה שנוכל לאכול בה יחד. איפה תמצא עוד אנשים כאלה? תהה דרעי וקבע "איש אמת. שפיו וליבו שווים".
דרעי הבטיח כי יתפלל בכל יום לעילוי נשמתו ויאמר לזכותו קדיש.

גם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, חברו הקרוב של דנקנר, ספד לו "אני יודע אמנון שאתה צוחק עכשיו, אלא שאנחנו כבר לא", אמר אולמרט. "מי יאמין, זולת אני ועליזה, כי כמעט מדי לילה, כשעמדנו לסיים את השיחה השמינית או התשיעית באותו היום, שזה הלילה האחרון שלך, ומחר כבר לא תהיה".

"יריביך, שלא לומר שונאיך וברוך השם צברת לא מעט כאלה לאורך השנים", פנה אולמרט . "לא תמיד יכלו להשיב באותה חדות ובאותו השטף של הדברים שלך". "אני יודע, ורבים מאוהביך, והם רבים". אמר אולמרט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.