הספירה לאחור החלה • מנופי לחץ להשיב את דרעי הביתה (וידאו)

המשבר הספרדי הולך ומעצים • הערב תיכנס לתוקף התפטרות יו"ר ש"ס דרעי • "התנזים" של דרעי: "נפרוץ לביתו ונכריח אותו לשוב הביתה". וידאו.

הספירה לאחור החלה: הערב ב-19:30 ימלאו 48 שעות לצעד הדרמטי של יו״ר ש"ס אריה דרעי אז מסר ליו״ר הכנסת מכתב ובו הודיע על התפטרותו מהכנסת. המכתב שהוגש לאדלשטיין לפני כיומיים בשעה 19:30 צפוי להיכנס לתוקפו הערב בשעה 19:30 אז יסתיימו 48 שעות מרגע הגשת המכתב, עד אז, פועלים בכל המישורים בסביבתו של דרעי להשיבו לתנועה.

בש"ס מנצלים את הרגעים הללו ועושים הכל למען שובו של אריה דרעי עוד קודם כניסת התפטרותו לתוקף למרות שגם לאחר מכן יוכל לשוב לתנועה. במטה ש"ס מדגישים כי עבודת המטה תיעשה אך ורק לטובת החזרתו של אריה דרעי להנהגת התנועה, "עובדי התנועה, פעיליה ונציגיה, יעסקו מעתה אך ורק בהחזרתו של אריה דרעי לראשות התנועה ולהובלת המהפכה".

צפו בתוכנית "שיחת היום" עם לוסי אהריש: ההתפטרות של דרעי תרגיל מבריק?

(באדיבות רשת)

בינתיים, הלחץ מהשטח על דרעי גובר, מאות בני אדם מגיעים מדי ערב ביומיים האחרונים למאהל חדש שהוקם מחוץ לבתי דרעי ומרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. שם קוראים לדרעי: "חזור בך מהודעת ההתפטרות מראשות ש"ס". הערכה כי יחזור אם וכאשר יקבל "כוחות" וגיבוי מלא מהציבור וממנהיגי הדור.

הודעה שפורסמה היום מטעם מטה "שאגת אריה" מדווחת על המשך הפעילות להשבת דרעי גם הערב, "אנחנו ממשיכים ומגבירים את המחאה,אנו רואים את הדאגה האמיתית של עולם התורה,גדולי ישראל, רבנים, דיינים, שליחי ציבור וכלל הציבור כולו,נתכנס כולנו הערב בשעה 19:00 באוהל". כתבו.

"נגיע הערב בכל הכוח ונאלץ את רב אריה דרעי לחזור בו מהתפטרותו ולקיים את רצונו של מרן. אין עוד הרבה זמן והסכנה למהפכה/עולם התורה היא מיידית, הציבור הספרדי לא יחזור 30 שנה אחורה". הוסיפו במטה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. להלן אגדה על שבט שסנה חסר אונים, פרימטיבי ונחשל.
  (כל דמיון בין אגדה זו לבין נפשות חיות ומתות במציאות שנת 2014 הינו מקרי לחלוטין ועל אחריות הקורא בלבד)

  היו היה שבט במעמקי יערות הסוואנה ושסנה שמו, ובשבט רק יליד נבון אחד, דרענה שמו, קוסם בלעדי, הוא היודע קרוא וכתוב ושפת סימני החכמים הלבנים והוא הוא אשר ביכולתו לתקשר עם העולם החיצון, הוא בלבדו ואין בלתו.

  לא זו אף זו, בכוחו של דרענה בלבד הקסם להשביר בר לפיות צאצאי עדתו, הוא ואין זולתו ביכולתו להביא הילה וכבוד לשבט, אין דומה לו עלי אדמות, לפניו לא היה ואחריו לא יהיה מביט ונביא כדוגמתו.

  ויהי היום ותימצא אבן עליה חקק זקן השבט הקדמון , אב כל בני השבט אהבתם ומוראם שהלך לעולמו, ציורים המלמדים כי חפץ ביקר מקשר ודובר אחר לעולם הנאור ולא זו בלבד אלא עוד זאת שירבט הענק הראשון, כי הקוסם הכל יכול – דרענה רשע נחשב בעיניו.

  ויתחלחל כל שומע ותיצלנה אזני העם ויחשך עולם ומלואו. שמע זאת הקוסם הגאון הגדול כל יכול ואין דוגמתו, ויחר אפו ויאמר אסורה נא מאהלי האנשים האלה ונראה נא מה יהיו חלומותיהם.

  חיל ורעדה אחזה בכל זקני, חכמי וציידי השבט, ויבעתו מאד על נפשם ומזונם, וחרדתם על פניהם פן ינטשם דרענה הגדול אשר לו לבדו החכמה להשמיע קולות, לחשוב מחשבות ולפעול נצורות מול האיש הלבן.

  ויתקבצו ויבואו כל זקני שבט השסנה ויכתתו רגליהם ויכרעו על ברכיהם ויחרדו חרדה גדולה ומרה לפני דרענה בתפילה ותחינה בל ינטשם לאנחות שכן לולא קסמיו מי יודע אם תזרח השמש ותצא מנרתיקה עם אור הבוקר ומי ישיח לשבטנה עם משיב הרוח ומוריד הגשם לחוס על שסנה ולכלכלו ברחמים רבים.

  אף יוצאי חלצי האב הקדמון כפפו ראשם לפני הקוסם גאון עוזם נותן פיתם, ויענו ויאמרו לא אותך ביזה אבינו בדברו כי אם עצמו חילל וסגנונו בילבל.

  אואז באו כל ציידי ולקטי השסנה ויכרעו אף הם לפני מרנא דרענה ויפלו על פניהם ויענו ויאמרו באם לא תצא לפנינו אף אנו לא נצא ללקוט ולצוד כי מה אנו בלעדיך, כקליפת השום אנחנו חדלי אישים, רק לך לבדך חכמת תבל ומלואה וכל חיותנו בידך ובאורך נראה אור.

  והנה נקבצו ובאו גם כל פוחזי ותנזי שבטנא השסנה ויתקעו יתד ויקימו אהלם למרגלות פאר היכל דרענא ויקראו אף הם בקול ניחר, עפר אנו לרגליך קומה מלכינו גואלנו, למה זה ימותו פגרינו ופגר בנינו במדבר, היה לנו לפה ולעיניים כי אין בלתך גואל ומושיע לשבטנא.

  ושם נער קטון מביט צופה ונדהם, איך קמו הכל לסתור דבר אביהם הקדמון ולא חשו ולא חלו. הדא דאמרינא בקהלתנא – טוב הכלב החי מן הארי המת….

  חחחחחחחחחחח |
  הגב
  • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
   חזק ביותר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. לא דיברו על העיקר. דרעי התפטר מהכנסת, לא מראשות שס. וזה אומר הכל.

  הבן אדם הזה מוניפולטור, וגם רשע כמו שאמר מרן…

  תלמיד מרן |
  הגב
 3. אוהל האבלים מחפשים מנין לקדיש על שס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • רק לפני חודש עשינו חלוקת הש"ס, ועכשיו ,ב"ה זכינו לסיום הש"ס!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב