הספר שמביך את טרמאפ

טראמפ מוצג בספר כטיפש מטופש, עילג, בור וחסר כל דעת או ניסיון. באנון, באמצעות וולף, הפך את הנשיא לעפר ואפר. באנון טוען כי איונקה תכננה להתמודד לנשיאות בבוא היום

מייקל וולף, עיתונאי לא מוכר בארה"ב מסעיר בימים אלו את העולם לאחר שתקציר מהספר שלו על ימי טראמפ בבית הלבן הודלף לתקשורת. בספר מצוטטים דבריו של סטיב באנון, היועץ האנטישמי של טרמאפ, וכן שורה של יועצים בכירים בבית הלבן. הספר צפוי להגיע למדפים בשבוע הבא.

באנון פתח לוולף את רוב הדלתות בבית הלבן. הוא התיישב על הספה, וקנה את מקומו הרבה בזכות היועץ סטיב באנון. ולפי דוברת הבית הלבן, 95% מהפגישות שהיו לו סודרו על ידי באנון.

בכירים בבית הלבן, אמרו כך על פי הספר כי "טראמפ הוא אידיוט, טיפש, מטומטם, רפה שכל ובשום מקרה אינו מסוגל להיות נשיא".
באנון צוּטט בספר כשהוא מבקר בחריפות את הפגישה החשאית עם הנשיא וטען כי הפגישה של טראמפ הבן עם נציגים רוסים במהלך הקמפיין הייתה "מעשה בוגדני ולא פטריוטי".

"שלושה בכירים בקמפיין חשבו שיהיה רעיון טוב להיפגש עם ממשלה זרה בחדר הישיבות של מגדל טראמפ בקומה ה-25 – בלי עורכי דין. לא היו להם שום עורכי דין", אמר באנון. "אפילו אם אתם חושבים שלא מדובר בבגידה, או במעשה שאינו פטריוטי, או במשהו רע, ולדעתי כל אלה נכונים, אתם צריכים לקרוא מייד ל-FBI".

טראמפ מוצג בספר כטיפש מטופש, עילג, בור וחסר כל דעת או ניסיון. באנון, באמצעות וולף, הפך את הנשיא לעפר ואפר.

באנון סיפר עוד כי איוונקה, בתו היהודייה של טראמפ, חלמה להיות בעצמה נשיאה ביום שאחרי, וכי היא ובעלה ג'ארד קושנר סיכמו שהיא תתמודד.. "הם החליטו לקבל תפקיד בבית הלבן, למרות שחבריהם ובני משפחתם הקרובים ייעצו להם לא לעשות זאת. איוונקה אף השתעשעה במחשבה שהאישה הראשונה בתפקיד נשיאת ארה"ב לא תהיה הילרי קלינטון אלא איוונקה טראמפ", כך נכתב בספר. .

היועץ לשעבר כינה את איוונקה "טיפשה כמו בלטה". הספר מתאר גם כיצד נהגה איוונקה להתבדח לא פעם על התסרוקת של אביה ותיארה לפרטי פרטים כיצד הוא מעצב אותה כשהיא מחקה את תנועותיו.

בספר מתאר וולף על ההלם במטה טראמפ בליל הניצחון בבחירות לנשיאות ב-2016, אז הם היו בטוחים בהפסד. "אחרי שהבינו שהוא הולך לנצח, בערך בסביבות שמונה בערב, טראמפ הבן סיפר לחבריו שאביו נראה כמי שראה רוח רפאים".

בספר נכתב כי מלניה טראמפ בכתה ולא הייתה בה כל שמחה על הניצחון. וכי טראמפ היה מבועת, אך רק לאחר זמן מה הוא חש כי הוא ראוי לכהן כנשיא ארה"ב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.