הסקופ הגדול שהוחמץ • בקליינע

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר 'קוקר': מה באמת קורה עם העיתון החדש של דרעי? יום הולדת בעולם הפרסום, ועוד { ברנז'ה}

לאחר תקופה של פגרה וחגים בקליינע שוב חוזר לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע. בימים אלה בקליינע מרגיש רעד קל בשולחן וזה בגלל שמערכת 'קוקר' עוברת מסע של שיפוצים ומתיחת פנים, עורכים, כותבים ומיטב המוחות עובדים בימים אלה על ה"קוקר" החדש שיראה אור בקרוב ממש .יהיה מעניין.

בראשית השבוע עוד היו מי שחשבו שעיתון 'הפלס' לא יראה אור. 12 אברכים מצויידים במחשבים, מלאי אמביציה, הצליחו להפיח רוח חיים בעיתון שהיה נראה על סף סגירה.  גורמים יודעי דבר טוענים כי המילה האחרונה בפרשה "טרם נאמרה".

בליל שבת ערך מנכ"ל הפלס שמוליק אלישיב עונג שבת בביתו, ברחוב שאגת אריה בקריית ספר.

ערב שבת, חיים  אפשטיין סגן ראש עיריית ירושלים עלה לקבלת פנים שנערכה בביתו של עורך 'הפלס' נתי גרוסמן. על דלת הבית נכתב כי "הכניסה עם אמצעי תקשורת כאלו ואחרים אסורה בשל הוראת בית המשפט".

 אמנם נכנסו לתוך חודש אייר, אבל עדין סוערות הרוחות בקרב העיתונאים על ההישג הגדול שהוחמץ בערב החג הפסח. מדובר היה בשני עיתונאים בכירים שישבו לשיחה עם אישיות בכירה בציבור החרדי שאינה מתראיינת ומצטלמת כלל, מכאן לשם היו בטוחים שזאת הפתעת החג שלהם לקוראיהם..אך אותה אישיות הטיל וטו.

אברהם דב גרינבוים לשעבר עורך עיתון בקהילה שסירב לאחרונה לקבל את תפקיד עורך העיתון החדש של יום ליום, החל מהשבוע לכתוב טור שבועי בעיתון משפחה. מה השלב הבא- שנראה גם את 'מגדל דוד' טורו של הרב גרוסמן שהיה עד לאחרונה בבקהילה עובר למשפחה?.

ואם ביומון החדש של דרעי עסקנין, גורם בכיר בברנז'ה התבטא בשיחות סגורות: "להד"ם."  לדבריו: "בכל חג אנשיו של דרעי מפיצים מחדש את הספין בכדי להרתיע את כותבי ועורכי יום ליום". בקליינע באמת תוהה: למי יש כסף מיותר?.

במהלך השבוע פורסם  באחד האתרים על העסק החדש של יענקי דרעי. בקליינע מרענן את זיכרונם של ששת קוראיו האדוקים, ומזכיר להם כי הידיעה פורסמה  לראשונה(אמנם במרומז) מעל גבי מדור זה. אפרופו יענקי דרעי, הוא נצפה בחברתו של הרב מרדכי חסידים במסעדת ג'קו במחנה יהודה.

צילום: פיסיבוק
בעוד ביומונים החרדים כמעט ולא תמצאו התייחסות ליום הזיכרון לחללי צה"ל, מצאנו בעיתון משפחה ידיעה יח"צנית של אגד על תגבור קווים ביום הזיכרון לבתי העלמין. עם עורך הפלס נתי גרוסמן לא היה כעת במעצר, בטוח היה אומר שזאת הסיבה שהרב אלישיב יצא נגדם בשעתו.

מזל טוב לאשת היח"צ שרה פכטר לרגל הולדת הנכד.
ה'בולדוזור' של אלעד לא נח לרגע. ראש העיר הכל יכול של אלעד, ישראל פרוש, נפגש השבוע עם שני האנשים הבכירים במשטרה ניצב מוטי כהן, מפקד מחוז המרכז ומפקד מרחב שרון במשטרה. לידי 'בקליינע' הגיעה גם תמונה.

סערת הסרטון המבוים של רשת שאותו חשף אתר 'כל הזמן' זכה לפרגון מהאתרים המתחרים שבדרך כלל לא נוהגים לתת קרדיט לקולגות. ועל כך הגיב עורך אתר חרדי, "נקווה שמעתה המדיניות הקלוקלת תשתנה".
באותה שעה שסערת הדגל הציתה את הטוויטר, המתחרים פתחו שולחן מלא בבשרים במסעדה חדשה בחולון.

 חושף הפרשה חיים פרידלנדר, נצפה כשהוא עוקב "בחיוך" אחר הסערה שהצית ברשתות החברתיות.

לאחר שפרסם מספר כתבות בעיתון החג של 'בקהילה' נראה שיצחק פלדמן הופך השבוע לכתב רשמי של העיתון עם כתבת מגזין וטור פוליטי בגיליון החדשות. שיהיה בהצלחה.
בהמשך לאייטם הקודם, ליל שבת השעה 1:30 בלילה: בני הזוג שרי רוט ודוד רוטנברג חוזרים משולם זוכר של האחות לבית גריינמן, לשם הגיעו כל הברנז'ה של מודיעין עילית שפיצחו גרעינים ודסקסו עד השעות הקטנות של הלילה.

ערב יום השואה, רגע לפני שהדגלים יורדים לחצי התורן, אשר גרייבר, בעל קול הבס (שלא מפסיק לקריין תשדירי פרסומות), עלה על אוטובוס לקריית ספר שהיה עמוס בנוסעים, בשלב מסוים, גרייבר זיהה ילדה כבת 10 שנעמדה, ופינה לה באקט נדיב את מקומו. בקליינע ישב בספסל האחורי תיעד.

במסיבת יום ההולדת של הפרסומאי מנחם הלפרט מ "ברמן & הלפרט" השתתפו עיתונאים ואנשי יח"צ. הלפרט חגג השבוע יום הולדת בסימן ל"ו . היו שם : אברימי קרויזר , חיים ולדר , הרב חיים הורביץ , כמובן החצי העסקי אריאל ברמן. שייקה גרינשפן סיים מסכת ונתן את האות לאריק דביר את רולי דיקמן לפצוח בשירה עד אור הבוקר . צפו.

  יש מי שמנצל את ימי העומר, והמחירים הזולים, לנפוש בחו"ל. הצלם שלומי כהן יצא לחופשה עם החברים בהרים המושלגים של גיאורגיה.

המאסטרו של המועצת, ישי לפידות, נפש במהלך חג הפסח בקפריסין, מאז הוא הספיק לחצות יבשות במסגרת מסע ההופעות בין קנדה למוסקבה.

המעבד יואלי דיקמן ניצל אף הוא את חופשת החג לנופש אמיתי בקרואטיה.

ישי ריבו, הזמר החסידי שכבר כבש את מאזיני גלגלצ בתדר 91.8, התאמן השבוע בחזרה הגנרלית בהר הרצל לקראת טקס הדלקת המשואות. השיר שבחר לשיר בפני המוני בית ישראל, "תוכו רצוף אהבה".

. אהבתם? עשו לנו לייק!.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com