הסרטון המודלף, והראיונות (הקלטה) (וידאו)

הבוקר הודלף סרטון בו נראים השר ליצמן וסגן שר האוצר יצחק כהן כשהם מתכתשים. הסרטון חושף בעצם את הקרב והדם הרע בין ש"ס לאגודה למרות שבאופן רשמי ליצמן וכהן שיתפו פעולה בהעברת תקציבי המוכש"ר , אלא שליצמן וגפני עלו לשידור ודחו את הדברים. האזינו לראיון וצפו בסרטון. { ראש בראש}

המריבות בין ליצמן לש"ס נחשפות: הבוקר הודלף סרטון בו נראים השר ליצמן וסגן שר האוצר יצחק כהן  כשהם מתכתשים. הסרטון חושף בעצם את הקרב והדם הרע בין ש"ס לאגודה למרות שבאופן רשמי ליצמן וכהן שיתפו פעולה בהעברת תקציבי המוכש"ר.

עיתון 'משפחה' חשף הבוקר ציטוטים לכאורה של שר הבריאות יעקב ליצמן ושל ח"כים מש"ס נגד יו"ר ועדת הכספים משה גפני, שנסובו על הקרדיטים על תקציבי המוכש"ר והבטחת הכנסה לאברכים.

הסרטון שהודלף: ליצמן נוזף באיציק כהן

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ חמישי 21 יולי 2016

אלא שהשניים  גפני וליצמן  עלו לשידור ב'מהדורת הבוקר' עם מרדכי לביא ב'קול חי', והדגישו כי יש שיתוף פעולה ביו השניים.

ח"כ גפני  הבהיר בראיון  כי אין לו שום חילוקי דעות  עם דרעי,  יש לי שיתוף פעולה מלא עם דרעי, אני לא זוכר כזה שיתוף פעולה בעבר, גם בוועדה למינוי דיינים, גם בנושא השבת וגם מול התקציבים של משרד הפנים והנגב והגליל, שיתוף פעולה חסר תקדים".

ב'משפחה' צוטט גפני בשמו של ליצמן כאומר : "למה להזמין אותו לחגיגות על המוכש"ר? 50 מיליון לא הגיעו לחרדים בגלל פאשלה שלו, הלכתי לתקן את זה. הוא כל היום רב עם האוצר ומזיק לנו. אני בהידברות מביא מאות מיליונים".

לדברי גפני, "בנושא של ליצמן לא הבנתי את העניין הזה, מהיום הראשון שנבחרתי ליו"ר ועדת הכספים פעלתי בכל הכוח ללא פשרות בכדי שהציבור יקבל את מה שמגיע לו, אם יש עוולות וקיפוחים טיפלתי בהם. הייתי לבד במערכה, זה התפקיד שלי, פעלתי בשם הסיעה, אבל לא דיברתי כי מחכים לנו בצד נגדנו ועדיף לא לדבר

על קרב הקרדיטים אמר גפני, "לפני שכולם בכלל ידעו על זה, היה אצלי משה אשר יו"ר רשות המסים", הוא אומר, "אני מספר את העובדות, שוחחתי עם משה אשר על הנושא והוא מינה את יהודה מונסנגו, דיברתי גם עם משרד החינוך ותוך יומיים זה נפתר, ראיתי שגם אחרים טיפלו בזה וזה מבורך".

 

"והנה, פתאום אני שומע שהוסיפו כסף 50 מיליון שקל, ב'המודיע' אפילו לא כתבו את זה נכון ולא ידעו איזה תקנה מדובר", עקץ גפני. "אנשים יודעים מה קורה במבחן התוצאה", הוסיף.

גפני התייחס לפרסומים על המתיחות עם ליצמן ואמר  כי "לא קרה שום דבר, אני מתכוון להמשיך לפעול איתו יחד, יכול להיות שהמשפטים שלו נובעים מקנאה, וזה דבר מובן מאליו, אני מדבר על ליצמן, כשישבנו עם ראש הממשלה יחד עם דרעי וליצמן – הם אמרו ש"אנחנו מגבים את גפני", כל זה לא הולך להשתנות בגלל כתבה בעיתון או ברדיו".

 

 

גפני הוסיף עוד על ליצמן: "מפעם לפעם יוצאים לו כל מיני משפטים, אני לא מדבר על הפאשלות שלו שהוא לא ידבר על הפאשלות שלי, אני לא דיברתי על קצבאות הילדים שנתנו לו גיבוי אבל בסוף זה יגיע רק ב2017", המשיך גפני לעקוץ.

 

"הכל רגוע, נמשיך לעבוד יחד, טובת הציבור החרדי והכללי היא שנעבוד יחד וכך ימשך. רק שינהגו בי ככה כמו שאני נוהג בהם".

לאחר שגפני הרגיע את הרוחות עלה עמיתו לסיעה ליצמן ועקץ אותו, "על איזה שלום ומלחמה אתה מדבר?, בחיפה הוא קיבל גיבוי פעמיים על אף שזה לא שייך אלי, אני מגבה את דגל התורה".

 

ליצמן הסביר ואמר, "יש תלונות על כולם, אני לא חושב שתחנות רדיו זה המקום שאני והוא נדבר על הטענות, החלק של הקרדיט לא מעניין אותי. נסעתי במיוחד לחיפה לנסות לסייע, קיימנו שם את ההסכם ובזה זה נגמר וכל השאר לא שייך לרדיו".

 

על התקרית עם איציק כהן אמר ליצמן, "אני שומע שיש איזה כתב לבלב שטוען שהתכסחתי עם איציק כהן, זה פשוט שקר גס. הכתב גם שיקר על אלפר, הוא משקר שוב, אני לא שם, פה ושם יש חילוקי דעות, אנחנו אבל מסתדרים, אנחנו חברים ואנחנו ידידים, מותר להתווכח, לא כל דבר צריך להיות בתקשורת, למה אתם לא מדברים על שיתוף הפעולה בין דרעי גפני וליצמן? על זה תדבר, אני לא הולך להיכנס לוויכוחים סביב קרדיטים, יש פה ושם חילוקי דעות ואנחנו מסתדרים".

 

ליצמן חזר והדגיש כי אין בינו וגפני חילוקי דיעות "אני מבין שקלקלתי לכם הבוקר את האייטם, למה אתם לא מדברים בכלל על שיתוף הפעולה שיש בין גפני וליצמן, על השבת מקוואות ותקציבים. קלקלתי לכם אייטם, בסדר. הכל שטויות והבלים. מה שיש לי לומר על גפני אני אומר לו, זה לא ענין לשידורי רדיו, רוב מה שאומרים בשמו ובשמי הכל שקר עורבא פרח".

"אם אתה רוצה לדבר איתי על תרופות, אני מוכן לדבר, התורה מאחדת בין שנינו. אני מצטער שקילקלתי לכם אייטם, גפני הוא יו"ר מעולה בוועדת הכספים", אמר ליצמן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.