הסרטון שהרתיח את הישראלים: הקוטג' עם המשקל החסר (וידאו)

אורן יצחקיאן פרסם בסוף השבוע סרטון בפייסבוק שהגיע להמוני גולשים ובו הציג קוטג' של תנובה במשקל נמוך בהרבה מזה שמצויין על האריזה. בתנובה מיהרו הבוקר (ראשון) להבהיר – מדובר בתקלה נקודתית שתיבדק

צרכן אחד הצליח לעורר סערה בצמרת תנובה: אורן יצחקיאן פרסם בסוף השבוע סרטון בפייסבוק שהגיע להמוני גולשים ובו הציג קוטג' של תנובה במשקל נמוך בהרבה מזה שמצויין על האריזה. בתנובה מיהרו הבוקר (ראשון) להבהיר – מדובר בתקלה נקודתית שתיבדק.

בסרטון הניח יצחקיאן גביע קוטג' שעליו כתוב המשקל 125 גר' על משקל וגילה שבפועל הוא שוקל 86 גר' בלבד. הוא גם הקפיד להוכיח באמצעות מוצרים אחרים שמדובר במשקל מכויל. בהמשך העלה סרטון נוסף כדי להוכיח את טענתו והציג גביעי קוטג' נוספים שמשקלם נמוך מזה שמצויין על האריזה.

 

"ככל שתשתפו, כך אני מאמין שנוכל לשנות את פני הדברים ונשפיע בכך שמקרים אלו לא יחזרו על עצמם", כתב יצחקיאן בפוסט.

 

והשינוי אכן הגיע. "מיד עם צאת השבת בדקנו באופן המהיר ביותר האם חלה תקלה כלשהי והאם קיימים מוצרים נוספים שיש בהם הבדלי משקל", מסרו הבוקר בתנובה. "מהבדיקה הראשונית שעשינו נראה כי מדובר בפגם בודד, ולא בבעיה גורפת".

 

בחברה ציינו כי בדקו אם היו תלונות דומות בעבר וכי ערכו שקילות רבות למוצר מאותו הסוג. "נערוך מחר בדיקה נוספת, ונפרסם את הממצאים", הבטיחו בתנובה. "צר לנו על המוצר הפגום, מדובר באירוע נדיר ואנחנו נפצה כמובן את הצרכן".

(באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.