הסרטון שילחיץ אתכם: מהירות שחולדה עולה מהביוב לאסלה (וידאו)

מתרבים דיווחים על חולדות העולות מהביוב לאסלות שירותים בערים גדולות, בנשיונל ג'יאוגרפיק בדקו האם הדבר אפשרי. אם אתם תושבי ת"א, מה שהם גילו עלול להדיר שינה מעיניכם. צפו בתיעוד המלחיץ

מתרבים דיווחים על חולדות העולות מהביוב לאסלות שירותים בערים גדולות, בנשיונל ג'יאוגרפיק בדקו האם הדבר אפשרי וכמה דקות לוקח לחולדה לעלות עד לאסלה. אם אתם תושבי ת"א, התוצאות עלולות להדיר שינה מעיניכם.

צפו בתיעוד המלחיץ

מוקדם יותר פורסם כי בעקבות החפירות בתל אביב הופצו מודעות מפוברקות ברחבי תל אביב מטעם עייריית תל אביב שקוראים לציבור להזהר מפני חולדות,  "אם בזמן היותך על האסלה נשמע רעש חשוד מתחתיך, קרא לעזרה ללא כל תזוזה!" – נכתב באחת המודעות  שהזהירה מפני הגעת החולדות דרך צינורות הביוב בעקבות העבודות להקמת הרכבת הקלה.

תושבים נתקפו בהלה וחשבו שמדובר במסמך רשמי, אך בעירייה הסבירו בתגובה כי מדובר במסמך מזויף וביקשו להרגיע: החולדות לא אמורות לצאת מהצינורות בקרוב.

בראש המודעה, מתנוסס הלוגו של עיריית תל אביב, ובהמשך נכתבו המלצות לתושבים לימים שלאחר הריסת גשר מעריב ביום שישי הקרוב: "נא להקפיד לסגור את האסלה. עקב החשש לפלישת חולדות דרך הביוב בעקבות עבודות התשתית של הרכבת הקלה".

מחברי המסמך הזהירו בין היתר "בשם העירייה" את התושבים להתריע על כל גילוי של חולדה. ""נא לזכור! חולדה מפחדת ממך יותר ממה שאתה/את מפחד/ת ממנה. לכן נא להימנע מתנועות חדות, חולדה מפוחדת עלולה לתקוף", המליצו האלמונים.

תגובת עיריית תל אביב למסמך: "המידע המובא אינו נכון. לא מדובר במסמך עירוני, אלא במסמך מזויף".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.