צפו: הסרטון של ארגון להב"ה שמעורר סערה ברשת: מה קורה לבת שהולכת עם ערבי?

ארגון להב"ה שנלחם למניעת התבוללות בין יהודיות לערבים נוחל הצלחות רבות, וכעת הוא עולה שלב, בארגונו של מנהל הארגון בנצי גופשטיין מפרסמים קליפ בשם "את בת של המלך".שמעורר סערה גדולה ברשת, ברשתות התקשורת החילונית קוראים לסרטון "סרטון גזעני", אך מודים שזה משפיע על אלפים כשזה מתפרסם ברשת.

בקליפ המדובר של ארגון להב"ה, רואים דרך הניגון של הזמר אלירן D שחושף ושר את הסרטון: "חשיפה ראשונה – שתפו לחברים. מה קורה לבת שהולכת עם ערבי?", בפייסבוק מבקשים מכל מי שרואה את הסרטון: "שתפו אחים שתפו ותצילו בנות".

צפו בסרטון שזכה לאלפי לייקים ומאות שיתופים:

צפו בכתבה בתוכנית שש עם סיון רהב מאיר עם הכתב אוהד חמו על הסרטון – באדיבות רשת

צילום דף הפייסבוק של הארגון

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כאלפיים שנה הנהיגו הרבנים את היהודים בתנאי הגלות הקשים מנשוא ושרדנו !

  מעניין מאוד: היום כאן בא"י לאחר השואה קמים לנו מי שמתיימרים להיות מנהיגים ליהודים, מנהיגים מזן אחר, והם מטיפים להכחדת היהדות במסווה של גזענות !

  משום שאני נגד השואה הלבנה, נגד הכחדת היהדות כאן בארץ ישראל, נגד שבירת היסוד היהודי שאוסר התבוללות, אזי המנהיגים ההזויים הללו מקטלגים אותי כגזען, מקטלגים אותי אל מחוץ לחוק !!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. צריך להיזהר !!!!!!!!!!!
  יש מאבק בין שני העמים וחלק ממאבק זה הוא לחלל את הכבוד של הבנות היהודיות-זו מטרתם וזה היעד של הערבי שמנסה לצאת עם יהודיה. הוא לא אוהב אותה!!!!!!! הם חנפנים!!!!! הם המחזרים הכי טובים והכי מוצלחים שיש!!!!!!!!!
  יש ארגון באיראן – שקורא לבחורים הערבים לצאת עם יהודיות וכך הם יקבלו 10000$.
  הבחור הערבי רוצה גם מתירנות כמו שנוהגים הישראליים והוא עושה חישוב – 1000$ הוא ישקיע על הבחורה היהודיה והיא תתלהב ותהיה בעננים. ו9000$ ישאר לו לקנות לעצמו רשיון, רכב, וכו'.

  אחרי שהוא משיג את הבחורה, והוא בהתחלה עושה הכל כרצונה ומבטל את רצונו, והוא מרגיש שהיא שלו, הוא מנסה לבודד אותה מכל החברות שלה ומהמשפחה שלה, הוא נותן לב אוזן קשבת שרק הוא מבין אותה, ואחכ הוא מביא אותה לכפר, וכך היא הופכת להיות משרתת לו ולאמא שלו וגם לאחיות שלו.
  היא חוטפת מכות רצח, הילדים שלה גודלים כמוסלמים, ילדים ללא שום חן וחסד על פניהם אלא פנים של שנאה, שחורים ומכוערים וחבל!!! המנטליות שלנו שונה מהם, לאחר החתונה הכל הופך להיות רכושו של הבעל הערבי כולל אשתו, ילדיו, רכושו. את היהודיה לא מצליחה להסתדר עם השפה בכפר וכך אין אפשרות לחברה, הילדים סובלים מילדי הערבים "האמיתיים" כי הם מבחינתם יהודים,

  זו לא גזענות!!!!!!!!!!!!
  אנחנו כיהודים התורה מצווה אותנו לתת כבוד לכל צלם אנוש!!!!!!!!!!
  אנחנו יכולים לעבוד איתם, להיות חברים, לשאול לשלומם…אבל……………….לא להתחתן איתם!!!!!!

  עם ישראל לא יכול להתערבב עם הגויים!!!!!!!!!!!
  כמו ששמן ומים לא יכולים להתערבב כך גם אנחנו.

  למען השמירה של עם ישראל – עלינו לשמור על אחדותינו!!!!!!!!!!!!!!
  ושוב זה לא גזענות – זו שמירה על העם היהודי!!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אני חייב לשתף אותם כאן אני מה שראיתי בעצמי לפני שבועיים היה הבן שלי מאושפז בבי"ח במרכז הארץ וראיתי איך האח הערבי שהגיע ליד נערה מאושפזת ומודד לה לחץ דם ואומר כנראה שהזזת היד וצריך שוב למדוד וכך הוא מדד לה 4 פעמים וכל פעם שם ידיים עד שהבחורה כבר אמר לו די וזרקה עליו מגבת וכך הוא זרק את החזרה ואח"כ שאל אותה מה המשחק שיהיה לה באייפון והיא מציגה לו הוא לוקח את המכשיר מיד שלה ומראה את המשחק כשראיתי את זה התקשרתי להורים של הבחורה המאושפזת והם הזהירו אותה לא לדבר אליו אך הערבי התעקש כל כמה דקות עמד מחורי הדלת של המאושפזת ואמר לה איך את מרגישה וכמובן שאחרי זמן קצר ההורים חזרו לבית חולים ושמרו עליה , רק רציתי כאן לשתף בעודה שראיתי ומחובתי לפרסם ידע הציבור ולשמור על הילדים גם בבית חולים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב