הסרת שיער בלייזר- אי אפשר בלי זה!

נשים וגם גברים הסובלים משיער על הגוף, יעשו הכול כדי להתפטר מהשיער הזה שאינו מחמיא, מדיף ריח לא נעים בקיץ וגורם לתחושה מעיקה. בין הטכנולוגיות המתקדמות בכל נושא הסרת השיער התמקם הלייזר בצמרת ולא בכדי- הסרת שיער בלייזר היא השיטה בעלת היתרונות הרבים והמוכחים להסרת שיער.

עד שהופיעו מכשירי לייזר להסרת שיער  נציין את השיטות השונות שאימצו הנשים ברבות השנים. פעם בשנות ה-60 וה-70 אפילו שעווה לא הייתה והנשים שרצו להסיר שיער בישלו סוכר ומים ויצרו תערובת מעין שעווה אותה היו מורחים על הגוף ומסירים (בכאב רב) שיער.

 

שעווה, גילוח  וכל השאר!

אחרי עידן הסוכר הגיע עידן השעווה וזו הופיעה בצורות קרות או חמות ובישרה תחילתו של עידן הסרת השיער בשעווה שהבטיח, עור חלק יותר מאשר עם סוכר, תערובת מקצועית שניתן להשתמש בה בצורה חמה או קרה. מאוחר יותר החלו להיות משווקות רצועות שעווה מוכנות – רצועות ועליהן מרוחה שעווה כדי לחסוך בזמן ולהבטיח תוצאות מעולות.

בין שאר המכשירים והתכשירים שבישרו פטנטים והמצאות להסרת שיער ניתן לציין מכשירים שעבדו על תלישה (זה היה חלק אבל כואב), משחות למיניהן שאכן עשו את העבודה אבל אחרי שעה… השיער צמח וגילוח- השיטה הגברית שהצמיחה לנשים זיפים גבריים בכל מקום בו פגש הסכין את העור הנשי.

יש נשים שאימצו את השעווה בלית ברירה אבל התלוננו על כאב, אלה שהשתמשו במשחות התלוננו על המחיר ועל הקלות הבלתי נסבלת בה צומח שוב השיער, ואלה שהורידו שפם עם חוט ממשיכות לעשות את זה עד היום.

יש נשים עם שיעור יתר! 

מי שבאמת חיכו לאיזה שהיא שיטה שתפטור אותן מהשיער היו נשים וגם גברים שסבלו משיעור יתר ורצו להתפטר ממנו כמה ביותר מהר ובכמה שיותר ביטחון. גברים עם שיער יתר רואים היום בשיער הזה מטרד משום שזה לא אופנתי להיות כזה שעיר והמטרוסקסואל  הגברי של היום אוהב חזה חלק ועליו איזה שרשרת מרשימה. מהצד השני ניצבות נשים שלרוע מזלן ירשו קצת יותר מדי הורמון גברי או לחלופין גנטיקה של שיעור והן סובלות מעודף שיער בכל מקום בו צומח להן שיער ובכל מקום בו רק להן צומח שיער כמו למשל בגב.

נשים שיש להן שיעור יתר נתפסות בעיני עצמן כבלתי נשיות, בלתי אסתטיות והן יעשו הכול כדי להחזיר לעצמן את העור החלק והנשי שמאפיין כל גוף נשי.

הסרת  שיער בלייזר- מהפכת העור החלק!

שעיר מדי זה לא יפה לגברים ולנשים ברור שזה מטרד רציני לכן גם גברים וגם נשים מאמצים היום את שיטת הסרת השיער בלייזר. מכשיר הלייזר מסיר שיער בקרן לייזר. הו פועל בצורה כזו שהוא הורס את שורש השערה וזו חייבת להיות הרבה יותר כהה מן העור כלומר- חייבת להיות ניגודיות בצבע הפיגמנטים בין העור לבין צבע השיער, אז התהליך מצליח בטוח.

אם אכן נמצאתם מתאימים לטיפול זהו הטיפול הכי מומלץ היום מבין כל סוגי הטיפולים שנמצא הכי יעיל עם התוצאות המרשימות ביותר בתחום הסרת השיער.

הסרת שיער בלייזר-אפשר גם בבית!

כיום,תחום הסרת השיער בלייזר כל כך התפתח,הביקוש גדל ולכן לא מעט אנשים מוצאים את עצמם ממתינים לתורים במכונים להסרת שיער. לכן,קמו חברות שהמציאו מכשיר לייזר ביתי המספק בדיוק את אותם התוצאות , בנוחות רבה יותר ובמחיר הרבה יותר זול. יחד עם זאת שהשימוש הוא ביתי ותוכלו לבצע שימוש מתי ואיפה שנוח לכם,המכשיר קל לשימוש,אינו מכאיב ואף מספק תוצאות נפלאות לאורך זמן,כמו המכונים שאנו מכירים.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.