הסתה באשדוד: "ישיבה חרדית או גן ילדים?"

הסתה באשדוד נגד הציבור החרדי: המתמודד לראשות העיר אלי לחמני יצא בקמפיין: "בונים לכם ישיבה חרדית במקום גן ילדים!"

הבחירות המקומיות לאשדוד נמצאות בקרב קשה, מי ייבחר לראשות העיר, האם ראש העיר יחיאל לסרי, שמתמודד שוב לראשות העיר וכבר קיבל את התמיכה של ש"ס ועוד מפלגות, או מתמודדים חדשים.

לסרי סגר לפני כחודש עם יח"צן מאשדוד שילווה אותו עד לבחירות. ואכן הוא כבר תיווך לו פגישות אצל האדמו"ר מפיטסבורג והרב שרייבר, בהן לסרי הסביר מדוע הוא אינו יכול להיענות לדרישות החרדים שצצות לאחרונה.

כמו כן, בקרוב יפיק לסרי חוברת למגזר החרדי באשדוד שבה יסכם את כל מה שפעל למען הציבור החרדי בעשור האחרון. החוברת תכלול אוסף ציטוטים משמיצים נגד המועמדים האחרים לראשות העיר ממה שאמרו בגנות הציבור החרדי.

אבל בינתיים, המועמד האנטי חרדי אלי לחמני, תוקף בצורה מסיתה ומכוערת. בשבוע האחרון הוציא לחמני מודעות נגד הציבור החרדי: "בונים לכם ישיבה חרדית במקום גן משחקים". וחתם: "רק לחמני יכול לשחרר את אשדוד".

הבוקר כתב לחמני גם בפייסבוק נגד הציבור החרדי: "עד כאן! תושבי אשדוד הגיע הזמן להשתחרר!

"הפעם זה לא יעבור ללסרי בשקט. הפעם הוא עבר כל גבול. הוא החליט לתת לחרדים שטח אדמה עירוני ענק במע״ר דרום להקמת ישיבה.

"27 דונם שניתן היה לבנות בהם גני ילדים לתושבי מע״ר דרום, נגזלו ותוכננו להימסר לחרדים להקמת ישיבה.

"הנושא הועלה בשבוע שעבר בועדת המשנה העירונית האחראית על אישור התכניות. חברי הועדה הצביעו נגד וביטלו את התכנית. כולם נשמו לרווחה וחשבו שהסיפור מאחוריהם. והנה לתדהמת כולנו, לסרי מעלה שוב מחר, יום רביעי, את התכנית שממשת את חזונו להפוך את אשדוד לעיר חרדית.

"זהו. עד כאן! יותר לא נשתוק. אני מזמין את אתכם להפגנה מחר יום רביעי בשעה 16:00 ליד בניין העירייה. אני אהיה שם עבורכם מחר כמו תמיד, בעזרתכם אשדוד תנצח!".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זו לא הסתה

    זה בחירה אם להיות מדינה נורמלית או מדינת דעאש יהודית.

    שימי |
    הגב