הסתה בטבריה: "אעשה מלחמת חורמה נגד הדתיים"

ההסתה כנגד הציבור החרדי ממשיכה: מנהל סופרמרקט 'יוחננוף' בטבריה צולם כשהוא מדבר במילים חריפות נגד הציבור החרדי. המנהל בתגובה ל'אקטואליק': "אני מתנצל"

ההסתה נגד הציבור החרדי ממשיכה – והפעם בטבריה: מנהל 'סופר יוחננוף' בטבריה, מקום שמתפרנס בין השאר מחרדי ודתיי העיר, הוסרט בקבוצת פייסבוק של המועמד החילוני רון קובי, כשהוא מדבר במילים גסות ובחריפות רבה נגד הציבור החרדי.

באותו ערב הגיע קובי לצלם ולמחות נגד בניה חרדית בשיכון ג' בטבריה. אחד האנשים שהתראיין אליו לצילום, הוא משה מנהל הסופר. בסרטון הוא נשמע אומר לרון: "צלם את מה שאני אומ:ר אם השטח הזה הולך להיות של הדתיים ה… האלו (וכאן הוא מקלל במלים גסות), אני אעשה מלחמת חורמה" ואז הוא נראה משוחח בטלפון עם חבר שלו ואומר לו: תבוא להילחם איתנו נגד הבניה לחרדים.

צפו בוידאו:

אבי כהן (שם בדוי), תושב טבריה מספר ל'אקטואליק': "הגעתי ביום חמישי בשבוע שעבר לעשות קניות בסופר יוחננוף, ובמהלך הקניות שלי הגעתי לקפואים, וראיתי מבצע 'פיצה שלושת האופים' ב-9.90.

"חיפשתי ופשוט לא היה במדף בכלל, וגם לא בכל שורות הקפואים. שאלתי את אחראי הקפואים והוא אמר שגם הוא לא ראה. ביקשתי את המנהל, ואז כשראה אותי שאני חרדי, התחיל לצעוק ולזלזל ולהגיד: עזוב אותך מהחרדים הללו, אין להם בכלל כסף לקנות, שילכו יעשו צבא, שיעופו מהעיר הזאת.

"עזבתי את הקניה ופשוט יצאתי המום, ועד עכשיו אני פשוט המום".

בתגובה אומר מנהל הסופר מהסרטון ל'אקטואליק': "אני מתנצל ומבקש סליחה, וזה לא כוונת המשורר. אני מאוד אוהב את הדתיים. אני בקשר טוב עם הרבנים ואני לא שונא חרדים. ולגבי הלקוח שטען שככה דיברתי, הוא שקרן. אני הייתי מנהל סופר של אושר עד, תמיד אני בקשר עם הציבור החרדי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.