"הסתה? זה מה שעברתי בתקופת הבחירות"

דודי שוומנפלד מסרב להתגייס לבלימת ההסתה האנטי חרדית בתקשורת: "התקשורת החרדית הסיתה נגדי בתקופת הבחירות"

תקיפת הקצין במאה שערים: אישי ציבור חרדים עושים מאמצים רבים בניסיון לבלום את גל ההסתה האנטי חרדית בתקשורת הכללית שגררה התקיפה, תוך חידוד המסר לפיו מדובר בקבוצה שולית שאינה מייצגת אפילו את תושבי מאה שערים.

איש התקשורת וחבר תנועת 'יחד', דודי שוומנפלד, מעדיף הבוקר להפנות אצבע מאשימה דווקא לתקשורת החרדית. בפוסט שפירסם בדף הפייסבוק שלו כותב שוומנפלד: "נתבקשתי על ידי מספר כלי תקשורת חרדים לכתוב טור נגד ההסתה בתקשורת נגד הציבור החרדי בעקבות תקיפת קצין צה"ל במאה שערים וסירבתי".

בהמשך מסביר שוומנפלד את הסיבה לסירוב: "הסברתי להם שכאחד שדמו הותר ע"י העיתונות החרדית בתקופת הבחירות ואף הותקף פיזית מספר פעמים ע"י חרדים בגלל היותו איש 'יחד', ולא רק שהתקשורת החרדית לא מנעה זאת או גינתה אלא אף היתה חלק מההסתה, מדוע דווקא אני אמור כרגע להגן ולהרגיע את התקשורת הכללית".

"היה לתקשורת הכללית ממי ללמוד להסית, להשמיץ ולהתיר דם… תרגישו קצת מה שמועמדי מפלגת יחד חשו על בשרם כל תקופת הבחירות", מסיים שוומנפלד.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. וואו כמה מדומין בן אדם יכול להיות.
  אאף אחד לא הסית נגדך, ואף אחד לא צריך את עזרתך.

  בוקי |
  הגב
 2. באמת. נורא התרגשתי לקרוא ששוומנפלד מייצר את הבעיה ומודיע שהוא לא יהיה הפתרון כי הוא בעצמו בעיה שלא היתה לה פתרון. ממש מרגש.
  נא ונא. תן לנו שם של כלי תקשורת חרדי אחד שביקש את עזרתך.
  או שזו חלק מהדמיון שהוביל אותך גם לחשוב שאתם משהו שכל החברה בישראל מחכה לו. משהו שהורכב מבלאי קהלים. מה זה? דמיון? שגעון גדלות? אולי תחליט שרק אתה ראוי להיות המשיח ואתה לא מוכן לעשות זאת כי בפעם הקודמת שהיה כאן משיח הוא לא קרא לך למסיבה?
  אני לא שייך לאף צד. וחושב שהתקשורת החרדית היא באמת בעיה. אבל באותה מידה אני סבור שמדומיינים שחושבים שהם הפתרון, הם הבעיה היותר גדולה שלנו כחרדים. כי בגלל לוזרים כמו שוומנפלד ושות' שבסוף לא ניצחו אנחנו ממשיכים להנמק תחת עסקונה שמזכירה יותר תכונות של חונטה סיציליאנית.
  נו באמת! באיזה גיל מתחילים לצאת מהדבר הזה?

  אחד |
  הגב
 3. אל תגן ואתה אדוני לא המושיע , תשאר עם החברים בבית וטוב שככך,

  אתמר |
  הגב
 4. דודי בגלל המרמור והתסכול שלך שלא נכנסת לכנסת, אל תאשים אף אחד אתה לבד חיפשת לך את הכבוד המדומה הזה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אנונימי מה הפלא שאתה מפחד להזדהות . כי אתה יודע שהרב מאזוז הוא איש אמת לעומת דרעי שצריך הרבה רחמי שמיים . והתקשורת החרדית מעדיפים את אנשי השקר נגד אנשי האמת ולצערנו חלק גדול מהציבור החרדי מושפע לרעה מהתשקורת החרדית ולכן מי שהול לישון עם כלב אל תתפלא שתקום עם קרציות .

   דניאל |
   הגב
 5. דודי אתה גדול! מסכימה עם כל מילה!!! התקשורת החרדית והעסקנות החרדית צריכים לעשות חשבון נפש נוקב!!!

  לאה |
  הגב