"הסתיים מסע צייד הזוי של ארבע שנים על חמגשיות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום להחלטה להגיש כתב אישום כנגד רעייתו שרה נתניהו ואמר כי "היום הסתיים מסע צייד הזוי של ארבע שנים על חמגשיות ואוכל. מסע צייד שעלה למשלם המיסים מיליוני שקלים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום להחלטה להגיש כתב אישום כנגד רעייתו שרה נתניהו ואמר כי "היום הסתיים מסע צייד הזוי של ארבע שנים על חמגשיות ואוכל. מסע צייד שעלה למשלם המיסים מיליוני שקלים".

לדברי נתניהו, "יש לי הערכה רבה לבית המשפט. השופט, נשיא בית משפט השלום בירושלים, אמר בצדק ש״העולם הפלילי זר לשרה״ ונקבע שלא הייתה שום מרמה מצידה".

נתניהו ציטט מדברי השופט שאמר כי "צריך לשים הכל בפרופורציה. הטבחים הוזמנו לבשל למען האורחים של ראש הממשלה ורעייתו והוא אמר בדברי הסיכום שלו שאין ספק שמדובר באירועים רשמיים."

"יותר מכך", הסביר ראש הממשלה, "הוא הסכים שיש בעיות משפטיות בתיק, לשון המעטה. גם אני אומר לכם. מדובר הרי בנוהל בלתי חוקי שהתקבל נגד חוק יסוד של המדינה, ארבעה ימים לפני שנכנסתי לתפקיד. וכל זה על 122 שקל ליום, כולל אורחים רבי מעלה".

"שרה עברה ארבע שנים של גיהינום מול מכלל האשמות שלא נשאר מהם דבר", כתב ראש הממשלה בפוסט בפייסבוק, "היום כשהיא החליטה לא ללכת למשפט היא אמרה שהיא סבלה מספיק ושהיא רוצה שהגיהנום הזה ייפסק."

"אבל אני אומר לכם", סיים ראש המשלה את הפוסט, "וכולכם יודעים את זה – אם לא היה מדובר באשתי לא הייתה נפתחת חקירה ואף אחד לא היה חולם להעמיד אותה לדין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.