הולכים לבחירות? הסתיימה פגישת נתניהו – כחלון: אין התקדמות

המשבר הקואליציוני בין כחלון לנתניהו על סוגיית התאגיד לא נפתר גם לאחר שתי פגישות בין הניצים. לאן חותר נתניהו? צפו

המשבר הקואליציוני בין כחלון לנתניהו על סוגיית התאגיד לא נפתר גם לאחר שתי פגישות בין הניצים.

תחילת מסכת האירועים, היה זה כאשר נתניהו גילה במוספי סוף השבוע הקודמים על הדלפות משיחות שערך כחלון עם נתניהו, ראש הממשלה שגם כך נמצא בעיצומם  של חקירות מביכות ומתישות החליט לשבור את הכלים והודיע על משבר "בגלל פיטוריהם של עובדי רשות השידור", בכל יום התעוררו העיתונאים עם בשורות אחרות, אמנון אברמוביץ מערוץ 2 מיהר להסיק כי נתניהו הולך לבחירות לבחירות בגלל החקירות. ב'הארץ' נסחפו  עם הזיית המו"מ של טראמפ, ובכלל גורמים  פוליטיים העריכו כי אין שום הגיון בקיום הבחירות.

מנגד, לא מעט מקורבים לצלחת ועיתונאים שמעורבבים בבלפור רומזים כי בחירות היא לא מילה "גסה"עבור ראש הממשלה, ואף יש כאלו העיזו להמר על בחירות. אף אחד לא מבין ולא מסוגל להסביר מה ראה ראש הממשלה לשטות זו, אך הנציגים החרדים זיהו בצהרים את רוחות הרפאים הנושבות מבלפור והזהירו את ראש הממשלה שנפל למשכב "שלא יעז ללכת למהלך שכזה".

היום נערכו שתי פגישות בארבע עיניים בין ראש הממשלה נתניהו ושר האוצר כחלון בנושא תאגיד השידור.  לפחות באופן רשמי, שתי הפגישות הסתיימו ללא הסכמות בנושא, נתניהו ממשיך למרוח את הזמן ונותן לכחלון להזיע כל הדרך לבלפור. ההערכה הרווחת  במערכת הפוליטית  היא כי נתניהו לא יכול ללכת לבחירות על סוגיית התאגיד ובסופו של דבר עניין התאגיד יבוא לידי פתרון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.