חולדאי: "אני שוקל לרוץ לראשות העבודה" (וידאו)

ראש עיריית תל אביב בראיון לערוץ 2: "העבודה יורדת בסקרים ונראה כאילו שהיא זוחלת לממשלה". צפו

יממה לאחר ששלח ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, לחברי מפלגת העבודה, בו קרא להקדים את הפריימריז  – הקרב בין חולדאי ליו"ר המפלגה הרצוג, הולך וגובר.

בהרמת כוסית של מפלגת העבודה התייחס ראש המפלגה הרצוג לדברים שהשמיע רון חולדאי  – נגד השם המחנה הציוני. "ראינו בעבר תוצאות של 13 מנדטים, 15 מנדטים ו-19 מנדטים כשרצנו לבד. כשחיברנו שתי מפלגות והלכנו ביחד, הגענו ל-24 מנדטים. אני האמנתי בפתקי 'אמת' גם כשזה לא היה פופולרי או כדאי".


בריאיון למהדורה המרכזית הבהיר הערב (שלישי) חולדאי כי עדיין לא הכריז רשמית שהוא מתמודד – ושלמעשה, עדיין לא החליט: "אני שוקל לרוץ. המכתב שכתבתי היה מכתב של אזרח מודאג שאכפת לו ממה שקורה. אני מודאג מתהליכים שקורים בתוך מפלגת העבודה. יש יושב ראש ומנהיג של מפלגה. הוא לוקח את האחריות וההחלטות הן שלו. לדעתי המפלגה כאילו זוחלת לה לממשלה ואין אופוזיציה לוחמת".

 

לדבריו, הוא תמך במועמדותו של הרצוג לראשות הממשלה לכל אורך הדרך, אלא שכעת הוא מודאג ממצבה של המפלגה לקראת התמודדות שעשויה להיות קרובה: "אני מכיר את הסקרים ויודע שהעבודה יורדת. אני אומר שהעבודה צריכה לבנות את עצמה כאלטרנטיבה לשלטון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.