"העברתי לאמנון כהן כספים עבור קידום חוקים"(וידאו)

לטענתו, הח"כ לשעבר מטעם ש"ס קיבל ממנו מאות אלפי ש"ח לאורך השנים. כהן מכחיש: "שירתתי את הציבור בנאמנות" {איש עסקים ישראלי מאשים:}

האם ח"כ לשעבר אמנון כהן (ש"ס) קיבל לאורך השנים מאות אלפי שקלים לטובת קידום חוקים? לפי איש העסקים הישראלי, דניאל מולקנדוב, התשובה היא כן.

בתחקיר 'עובדה' שישודר ביום חמישי הקרוב טוען איש העסקים כי הוא הפעיל את כהן כדי לקדם חוקים שייטיבו עם עסקיו, ובמקביל העביר לידיו סכומי כסף נכבדים, שהגיעו למאות אלפי שקלים. לדבריו, לכהן היה מפתח לדירה של מולקנדוב בנס-ציונה וכשזה רצה לקבל כספים, הוא שלח לו בפלאפון הודעת טקסט: "אפשר לבוא להשקות עציצים?"

ח"כ כהן מכחיש מכל וכל את הדברים וטוען כי הוא שרת נאמנה את הציבור בכל שנות כהונתו בכנסת.

יודגש, כי איש העסקים התלונן למשטרה נגד כהן אולם לאחר חקירה קצרה הוחלט לסגור את התיק – מה שמוכיח כי גירסת מולקנדוב – בעייתית.

חמישי בעובדה

עובדה חוזרת בחמישי אחרי החדשות עם סיפור שלא כדאי לפספס

‎Posted by ‎עובדה‎ on‎ ראשון 6 מרץ 2016

גורמים בש"ס טוענים כי כהן למעשה נסחט על-ידי מולקנדוב, וכי זה בחר להעליל עליו על רקע סירובו להיכנס עמו לשותפות עסקית.

ביום שבו התייצב מולקנדוב ביאח"ה להעיד נגד כהן, העביר כהן באמצעות עורך דינו, יעקב וינרוט, תגובה שבה הוא מכחיש את טענותיו של מולקנדוב. "המכתב כולל איומים חסרי יסוד שלא יובילו לשום מקום. הכספים שקיבל ממולקנדוב היו למעשה החזר להלוואות שהעניק כהן בעבר למולקנדוב…מרשך מתנהג בכפיות-טובה שעה שהוא מנצל לרעה את העובדה שהאיש היחיד שניסה לעזור לו, על אף שהיה ער לבעיותיו, היה מרשי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.