העדה החרדית במכתב נגד 'חכמת לב': "הניפו חרב וגרזן בקודש הקדשים"

העדה החרדית יוצאת למתקפה כנגד מוסדות 'חכמת לב' שעברו לשתף פעולה עם משרד החינוך. במכתב חריף מבהירים רבני העדה את דעתם הנחרצת לגבי המוסד לבנות.

העדה החרדית יוצאת למתקפה כנגד מוסדות 'חכמת לב' שעברו לשתף פעולה עם משרד החינוך.

במכתב שתפרסם היום עליהם חתומים מספר רבנים בעדה החרדית בו הם מוחים כנגד הסמינר, "ועתה נמס כל לב ורפו כל ידיים נוכח השערוריה הנוראה אשר בדרכי נפתול ועיקש יצאו מקרב המחנה והניפו חרב וגרזן בקודש הקדשים. עבור בצע כסף מסרו את מוסד את לב בשאט נפש לניהולו ובעלותו של משרד החינוך והשמד זה כדי שנים", הם כותבים במכתב.

במכתב מפורט עוד כי "הביאו שם במוסד מפקחות מטעמם, בתדמית והונאה נגד דעת רבותינו נ"ע ובניגוד לדעתם של ההורים הי״ו, אשר מסרו נפשם על חינוך צאצאיהם בדרך ישראל סבא ומשוועים לעזרה והצלה.

בהמשך מכתבם הם פונים לציבור, " בזה לכל אשר עתיד הדורות וחינוך הטהור נוגע ללבו שיעשה כל אשר ביכולתו לגדור גדר ולעמוד בפרץ ולחנך את צאצאינו ע"פ דרך המסורה לנו מדור דור, ובעמידתנו על המשמר יעמוד לנו זכות מס"נ של אבותינו, שנזכה לחנך את צאצאינו עטה"ק בדרך ישראל סבא".

 

על המכתב חתומים הרבנים, שמואל משה קרמר, הרב דוד טורצין,  ועוד מספר רבנים.

בחודש האחרון נערכה הפגנה כנגד מוסדות חכמת לב שהחל לקבל כספים ממשרד החינוך.

לפני חודשים  נודע כי  בית הספר לבנות 'חכמת לב' בשכונת מאה שערים בירושלים, לוקח כסף ממשרד החינוך

יש לציין כי המוסד, הוקם לפני כ-17 שנה על ידי הורים לבנות שנודע להם כי  'בנות רחל' לקח במסווה מהמדינה, ולפיכך את פתחו את חכמת לב, עתה גם חכמת לב החליט לקחת כסף מהמדינה ובכך נוצרה אנדרלמוסיה בתוך מא"ש, שכן גם בית הספר ששמר על התבדלות מאנשי מא"ש הולך ונפתח לאפיקים חדשים.

חכמת חכמת לב לכידה

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.