העדכונים החדשים באפליקציית הוואטסאפ

עדכוני האפליקציה החדשים לאחר הרכישה הגדולה והמתוקשרת יוצאים לדרך. כעת תוכלו להחליט מי בדיוק יידע מתי הפעם האחרונה בה נכנסתם לאפליקציה, לרכוש רישיון לתוכנה לחברים ולהציג את ההודעות שלא נקראו על מסך הבית שלכם.

זוכרים את הרכישה המדוברת ביותר, שרכשה פייסבוק תמורת 19 מיליארד דולר, עבור אפליקציית המסרים וואטסאפ?

כעת, בעדכון ראשון שלאחר הרכישה, מתעדכנת האפליקציה השימושית, במספר פיצ׳רים שימושיים. יחד עם זה נוספו גם הגדרות פרטיות חדשות ואפילו אפשרויות מגוונות לתשלום.

בתחילה, שיפרו רוכשי הוואטסאפ, את אבטחת ההודעות שלה. הטענות הגדולות ביותר שעלו בתקופה האחרונה על אפליקציה זו, היו בעיות אבטחת ההודעות. זאת לאור העובדה, כי גם מתחרות חדשות כמו אפליקציית Telegram, נכנסו לשוק והן מהוות תאומות של ממש לוואטסאפ מלבד מספר שינויים ויזואליים ותוכניים, ובנוסף מאפשרות למשתמש לשפר את אבטחת ההודעות המיידיות שלו. כעת, שיפרה וואטסאפ למשתמשיה את היכולת לאבטח את ההודעות המידיות באפליקציה.

עדכון נוסף שייך ל״הגדרות הפרטיות״ של האפליקציה. מעתה, יוכלו המשתמשים הרבים באפליקציה להגדיר בדיוק, אילו אנשים יוכלו לראות את תמונת הפרופיל שלהם, את הסטטוס ואת הפיצ׳ר בו מתעדכנים מתי הפעם האחרונה בה נכנסו לוואטסאפ- ה"נראה לאחרונה (״Last Seen״). המשתמש יוכל לבחור בין כולם (Everyone), אנשי הקשר שלו (My Contacts) ו-אף אחד (Nobody).

משתמשים רבים שכבר החלו להשתמש בעדכונים מספרים כי האפשרויות החדשות הן בהחלט יעילות לדעתם "אף אחד לא צריך לדעת שסיננתי אותו או שפשוט,לא בא לי לענות לו". משתמש נוסף בעדכון החדש אמר "כי לא כל אחד צריך לדעת מתי אני מחובר ומה עשיתי היום".

וואטסאפ עדכנה גם את האפשרות לרכוש רישיון עבור משתמשים אחרים – עד עתה, משתמשי אנדרואיד לא שילמו עבור השימוש באפליקציה, אך הם קיבלו Expiration Date, שלאחריו ישלמו סכום של דולר אחד לשנה. כעת, אם אתם מתקרבים לתאריך זה, חבר יוכל לרכוש בעבורכם רישיון חדש לשנה אחת או יותר, בשימוש בכרטיס האשראי שלהם. רישיון שימוש בוואטסאפ יעלה דולר אחד לשנה, לשלוש שנים – 2.67 דולר (נמדד בחיסכון של 10 אחוזים) ורישיון שימוש ל-5 שנים – 3.71 דולר (זהו חיסכון של 25 אחוזים). כפי הנראה משתמשים שכבר עשו שימוש באפליקציה, או שילמו עליה לא יצטרכו לשלם עליה שוב מחדש, אך משתמשים חדשים יקבלו רישיון חינמי לתקופה של שנה, ולאחר מכן יצטרכו לשלם.

עוד עדכון שחידשה הרשת למשתמשי האנדרואיד- היכולת להוסיף קיצור דרך למסך הבית של הנייד, שיהיה בדמות אייקון של מצלמה שממנו יגיעו ישירות למצלמת ה-WhatsApp, זאת כדי לאפשר שיתוף מהיר באפליקציה. בנוסף, התמונות (Thumbnails) של סרטוני הוידאו שנשלחים בוואטסאפ יהיו גדולות יותר, ומספר ההודעות של היסטוריית השיחות, אותם תוכלו לשלוח דרך המייל יהיה

עדכון שימושי נוסף הוא באפשרות להציג את מספר ההודעות שלא נקראו – ישירות על האייקון של אפליקצית הוואטסאפ במסך הבית של הנייד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.