העובד המצטיין של הכנסת – חרדי בעל תסמונת דאון

ומי זכה באות העובד המצטיין בכנסת לשנת 2017? אליעזר חייטוביץ, תסמונת דאון, מאגף התקשורת בכנסת

התלוצץ עם רופאיו: כשאליעזר חייטוביץ נולד הרופאים נבאו שחורות לאמו. הם אמרו לה כי לא ישרוד מנטלית את גיל 5, אבל אתמול הוא הוכיח שהכול אפשרי כשעשה היסטוריה וכבש את הפסגה עם תואר העובד המצטיין בכנסת לשנת 2017.

 

אליעזר חייטוביץ, בן 35, הוא בעל תסמונת דאון, דייר ב'עלי שיח' ועובד באגף תקשורת – מחלקת דואר של הכנסת מזה 10 שנים, וזאת כחלק ממדיניות קבלת השונה במוסד הכנסת.

כאמור, אתמול הוא חצה שיא חדש. בטקס שהתקיים במעמד מנכ"ל הכנסת, אלברט סחרוביץ, זכה אליעזר באות העובד המצטיין לשנת 2017 יחד עם עובדים מצטיינים מאגפים שונים של המשכן. ממש כשווה בין שווים, והעפם, בזכות המסוגלות שהוא פיתח.

על הבמה זכה אליעזר הנרגש למחמאות רבות בדבר היותו "עובד מסור הנותן את כל כולו לעבודה, אחראי מאוד, מדבר לכולם תמיד בסבר פנים יפות כיף לעבוד אתו נחשב לעובד מוכר, וותיק, אהוב ומסור מאוד בכנסת".

אמא של אליעזר, לינדה חייטוביץ' ציינה בהתרגשות כי "כשאליעזר נולד הרופאים אמרו לי שמנטלית הוא לא יעבור את גיל 5, והנה, הגענו אתו בזכות ההשקעה של עלי שיח לאורך השנים, שם הוא התקדם ולמד מיומנויות עצמאות אישית, למקום רחוק מאוד מבחינת ההתפתחות המנטלית והמסוגלות. האירוע של היום הוא ניצחון גדול ודוגמה לכל ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים – אל יאוש, תראו כמה רחוק הילד שלכם יכול להגיע, הכי רחוק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.