העוזרת שתסבך את רה"מ? "שרה ביקשה ארגזי שמפניות"

בעדותה סיפרה קליין כי בני הזוג נתניהו הם אלו שדרשו לקבל את ארגזי השמפניות – צפו בכתבה

חקירת תיק המתנות מסתעפת: במהלך חקירתו של רה"מ הטיחו בו החוקרים את העדויות החדשות בפרשה שהצטברו לאורך חודשי החקירה. במהדורה המרכזית של ערוץ החדשות פורסמה אתמול העדות של הדס קליין, העוזרת האישית של המיליארדר ארנון מילצ'ן, עד המדינה לפיה רה"מ ורעייתו "ביקשו וקיבלו" כמות מסחרית של שמפניות וסיגרים.

עדותה של קליין לא מתארת מערכת יחסים של "מתנות בין חברים". אלא מעבר לכך. למרות העדות המסעירה העוזרת לא הציגה תמורה שמילצ'ן קיבל בתמורה לאספקה העצומה שהעביר.

בנוסף,  קליין תיארה בעדותה את האופן שבו הועברו המתנות למעון הרשמי: "שרה הייתה מבקשת בקבוקים בארגזים של 6 או 12 בקבוקי שמפניה. ביבי היה מבקש סיגרים וידע גם על כמויות השמפניה שאשתו קיבלה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות".

עוד סיפרה קליין בעדותה כי "אחרי כמה שעות התקשר ביבי בעצמו, אמר שזה לא בסדר מה שהם (פאקר ומילצ'ן) עושים לגברת, שהם צריכים להבין מה היא עוברת בתקשורת, ושהם בדקו את זה מול הייעוץ המשפטי ו'הכל מותר'".

"שרה" כך סיפרה קליין, פחדה מהאזנות. לדבריה, "בכל פעם שביקשה דברים היא ביקשה לדבר רק בטלפון קווי או להיפגש פנים אל פנים. היא צעקה עלי כמה פעמים בקשר למתנות". יש לציין  כי למרות העדות שעלולה לסבך את ראש הממשלה, החוקרים מתקשים להשיג מידע על יחסי "תן וקח" של ראה"מ עם איש העסקים – מה שמקשה על התקדמות החקירה.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: "מכת הידיעות הכוזבות נמשכת. מה שמייחסים לראש הממשלה ורעייתו איננו נכון. ראש הממשלה ורעייתו פעלו כחוק, ולכן לא יהיה כלום. מעבר לכך, אין בכוונתנו כרגע להתייחס לפרטי החקירה שמפריכים את הידיעה השקרית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.