"העולים להר מספקים תירוץ לצמאי הדם"

ביטאון 'דגל במאמר חריף: "אלה שמנסים לעלות להר הבית – מספקים לטרוריסטים צמאי הדם את התירוץ לפרוע פרעות בישראל" {'יתד נאמן' מאשים}

בצל ההסלמה וגל הטרור ההולך ומתגבר, יש מי שמאשים ההסלמה בעיר שגבתה עד כה הרוגים ומספר רב של פצועים, היא תוצאה ישירה של פעילות יהודים למען העלייה להר הבית. "אלה שמנסים לעלות להר הבית הם אלה שמספקים לטרוריסטים צמאי הדם את התירוץ לפרוע פרעות בישראל והם פורשים שטיח אדום לרגלי המפגעים", נכתב במאמר המערכת של העיתון.

"גם אם לשקר אין רגלים אבל הוא מצליח לדדות ללבם של מאות מליוני מוסלמים ברחבי העולם ולהתסיס את הרגשות. הכזב המגוייס כאילו ישראל מנסה לשנות את הסטטוס קוו על הר הבית, מצליח להתנחל בתודעה המוסלמית והופך את האזור למאוד מסוכן. זאת כמובן מלבד האיסור ההלכתי החמור של עליה למתחם הכרת, איסור שסביבו מאוחדים גדולי הפוסקים ואף הרה"ר שפסקיה אמורים לחייב את אותם, לא מצליחים למנוע את אלה שבאים לרמוס חצרי ולרמוס את ההלכה באבק רגליהם". נכתב במאמר המערכת של העיתון, המבטא את עמדת הזרם המרכזי בציבור החרדי-ליטאי.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

על פי המאמר "אמנם לא אלה שמנסים לעלות להר הבית הם אלה שמציתים את הבעירה, כי ישמעאל פרא אדם וחרבו שלופה מנדנה, אבל הם אלה שמספקים לטרוריסטים צמאי הדם את התירוץ לפרוע פרעות בישראל, והם פורשים לרגלי המפגעים שטיח אדום, שעם התלהטות הרוחות הוא מאדים מדם. העולם הערבי כולו נסער כשמדובר בהר הבית כי הם רואים בעלייה להר נסיונות לגרש אותם מבתי התיפלה שלהם. בגלל המעפילים להר, המלחמה הלאומנית שניתשת באזור הופכת למלחמה דתית שאפשר לדעת היכן היא מתחילה ואי אפשר לדעת היכן היא תסתיים חס וחלילה, והרי אין מוסלמי בעולם שאם הוא ישתכנע, בצדק או לא בצדק, שיהודים זוממים לפגוע בהר, והוא ימלא את פיו מים. העליה לשטח הר הבית הופכים את הישיבה באזור הזה לישיבה על לועו של הר געש שהלבה המבעבעת במעמקיו עלולה להתפרץ בכל רגע אפשרי".

במאמר נכתב עוד: "בעקבות האינתיפאדה המדממת ששוטפת את רחבי הארץ ובחוץ משכלת חרב ובחדרים אימה, חזרה ארה"ב להתערב בנעשה במזרח התיכון. מזכיר המדינה האמריקני שנפגש בעמאן עם עבדאללה מלך ירדן ועם יו"ר הרשות הפלשתינאית אבו מאזן, בנסיון למצוא נוסחה שתשיב את השקט סביב הר הבית. במהלך הפגישות נחשפה נוסחת הבנה על פיה ישראל תסכים להצבת מצלמות שיוכיחו כי הסטטוס קוו נשמר במקום. יהודים יורשו לעלות להר אך לא לצורכי תפילה, וגם אם מבחינת ההבנה עם הערבים זה יספק, אבל הם ימשיכו לחלל את הר הבית ולסכן בכך את ישיבתנו בארץ שעלולה להקיא אתכם".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

"כמה חוסר הגיון ודעת וכמה חוסר אחריות מינימלי טמונים בהצהרתו של השר אורי אריאל בראיון לעתון "מקור ראשון" של סוף השבוע, בו הבהיר כי הוא "מתחייב לחזור ולעלות להר הבית כמה שיותר ולהעלות כמה שיותר יהודים. "כשיש סכנה לריבונות שלנו במקום מסויים צריך לחזק את המאמצים לקבע את הריבונות", אמר השר אריאל וחשף את הטרוף הלאומני של אותן קבוצות הממשיכות את דרכם של בריוני בית שני שהמיטו אסונות על יושבי הארץ בעת ההיא. פעם אחר פעם מוכח שכשהללו מדברים על "תפילה במקום המקודש ביותר ליהודים", הם אינם מתכוונים לתפילה ולא באמת מדובר בשפיכת צקון לחש לבורא עולם, אלא בשפיכת שמן למדורה האזורית שבוערת גם ללא עזרתם ומקורה בגאווה אווילית על עצמאות וריבונות מדומה".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

"במצב שהכל סביב כל כך רותח חלילה מלהתגרות, אלא יש לשוב לדברי הפסיקתא על פרשת יעקב ועשו ממנה יסוד לישראל כיצד להתנהל עם האומות, ושם חז"ל דורשים על המילים "ויצו אותם לאמר" שזהו לימוד לדורות: "שלא יתקשו נגד הגל, שכל המתקשה נגד הגל, הגל שוטפו וכל הנכנע לפני הגל – הגל עובר". לקח לדורות שגם "בריוני בית שני" שבדורנו חייבים להפנים". נכתב במאמר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלה שמתבכיינים ומשדרים חולשה ופחד מזינים ונותנים רוח גבית לטרור

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. וכל המיצר לישראל נעשה ראש אורי הקב"ה ישפיל אותך עד עפר על כל הדם היהודי שנשפך גאוותן שעובר בשאט נפש על ההלכה תעשה כל אשר יורוך לא סתם הכיפה סרוגה הכל יוצא דרך החורים נמאסתם עלינו ועל כל העולם ערב רב!

    אתחלתא דגאולה |
    הגב