העימות שכמעט יצא משליטה ב'פגוש' (וידאו)

לאחר נאומו המסית והמלא בשקרים של יו"ר הפלשתינית אבו מאזן למרות ההתנצלות המבזה, התעמתו באולפן 'פגוש את העיתונות' השר אופיר אקוניס מול חברת הכנסת זהבה גלאון, עימות שכמעט יצא משליטה. צפו בתוכנית המלאה {בעקבות נאומו השקרי של אבו מאזן}

לאחר נאומו המסית והמלא בשקרים של יו"ר הפלשתינית אבו מאזן למרות ההתנצלות המבזה, התעמתו באולפן 'פגוש את העיתונות' השר אופיר אקוניס מול חברת הכנסת זהבה גלאון, בדיון שכותרתו האם "היוזמה הצרפתית, היא יוזמת שלום או סכנה לישראל", עימות שכמעט יצא משליטה.

צפו בתוכנית המלאה בדקה 26 (באדיבות רשת)

כזכור, הרשות הפלסטינית פרסמה "התנצלות" בשמו של אבו מאזן, לגבי עלילת הדם אותה קידם בנאומו מול הפרלמנט האירופי. וזו לשון ה"התנצלות": "כבוד הנשיא מחמוד עאבס דוחה את כל הטענות המאשימות אותו ואת העם הפלסטיני בפגיעה בדת היהודית. כבודו גם דוחה את האשמות לאנטישמיות.
לאחר שהתברר מעל לכל ספק שהאמירות שנאמרו כביכול על ידי לגבי הרעלת בארות של הפלסטינים, שדווחו על ידי אמצעי תקשורת שונים (!!!) הן חסרות כל בסיס, הנשיא מחמוד עאבס אישר כי לא הייתה בו כל כוונה לפגוע ביהדות, או לפגוע בעם היהודי ברחבי העולם. דבר זה מושרש לעומק בכבוד העמוק אותו רוחש הנשיא לכל הדתות, כולל היהדות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.