מזעזע: הצרחות שעולות ממרתף "לב טהור" (וידאו)

'המערכת' מגיעה לראשונה אל מנהיג הכת האפלה, "לב טהור", שחומקת מרשויות החוק. התכנית המלאה לצפייה ישירה { התחקיר המלא}

תחקיר 'המערכת' ששודר בערוץ 2 מגיעה לראשונה אל מנהיג הכת האפלה הרב שלמה הלברנץ שחומקת מרשויות החוק.

צפו בתחקיר המלא

בתחקיר פתיחת העונה, הציגה מגישת התכנית מיקי יחימוביץ את ממצאי התחקיר על הכת הסגורה, שבה מתקיימים נישואים בגיל צעיר. לראשונה הסכים הרב הלברנץ להתראיין לתקשורת ומסר את גרסתו ל"רדיפת הממסד" ,"אנחנו קיצונים כיוון שאנו נאמנים לתורה מדורי  דורות ממתן תורה.

מנהיג הכת ציטט קטעים מהתנ"ך ולגלג על הציונות, "האגנדה הציונית היא השואה בעצמה, צריך להשמיד את מדינת ישראל, רק השמדת את ישראל תביא את הגאולה".

"על פי שולחן ערוך ניתן להתחתן בגיל צעיר, אך מעולם לא התחתנה ילדה בת 14, אומר מנהיג הכת.

אך נחמה, חרדית בת 15 שנשלחה לחצרו בגיל צעיר של הלברנץ מספרת בזעזוע: "הוא הקשיב לי במשך שעות ושימש כפסיכולוג, התחתנו פה ילדות בגיל צעיר", היא  אומרת, "הייתי צריכה להתקלח פעמים ביום במים קפואים בכדי לכפר על העוונות, בסוף הביאו לי בחור בן 35 גרוש לבחורה צעירה". חרדי נוסף מתאר על תופעת המלקות, "מי שחוטא מקבל 39 מלקות כפי שכתוב בתורה".

יניב  חרדי אדוק שהיה במתחם 'לב טהור' סיפר בתחקיר על התנאים הטובים שנותנים בהתחלה, " כפר יפה, הכל נראה קסום, רק לאחר מכן אתה מגלה כי ילדים נמצאים בתוך מרתף ומענים אותם באופן מחפיר, היו צרחות שעולות מן המרתף".

הלברנץ טוען שהממסד רודף אותו וכי מסתכלים עליהם כמו "למפלצות עם קרניים", אך העדויות שנשמעות בתחקיר 'המערכת' לא יתנו להלברנץ לבלבל את העובדות, קהילת החסידים שלצידו נראים כלהקת דגים שסרה למרותו ורואה במנהיג הקיצוני  כ"משה רבינו".

היידי מוזס שמשמשת כלוביסטית בכנסת בתו של חה"כ מנחם מוזס התייחסה בפוסט מיוחד בדף הפייסבוק לתחקיר: "בשורה איומה, אחרי שלוש שעות של שיחה עם אחות המת.

"את המת הראשון יש לנו כבר שם בכת. גבר צעיר. מת מזיהום "הם אומרים"…מחכים לקורבן נוסף…הפעם ילד?! אולי כשימות ילד בתנאים המחפירים בג'ונגל של סנטה רוזה מתחת לשמים והגשם שיורד שם במחנה ריכוז שהקים להם הסאדיסט ארז הלברנץ שקורא לעצמו "לב טהור"—כולו טומאה".

מוזס קוראת למשרד רוה"מ-ומשרד החוץ "עשו משהו בנידון והשיבו לארץ את הילדים של המת ויעשו את המינימום הזה עבורו וישיבו את גופתו לארץ, שמשפחתו תוכל לקבור אותו בקבורה יהודית מכובדת. הסאדיסט הלברנץ מתכוון לעבור איתם לאל סלוודור ולאחר מכן לאירן…על פי מקור מהימן שיש לנו מבפנים…ההתעללויות שם נוראיות".

מה שמעכב את סגירת המתחם על מנעול ובריח זה הליך משפטי ארוך וסבוך שרק  הולך ומסתבך.

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קיצר כמו כל כתבה של טמטום אצל החילונים, לא מביאים כלום בכתבה, הרבה דיבורים, הרבה אפקטים של הוליווד, אבל כלום בסוף.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה מאוד מזעזע, כיצד אתר שמתיימר להיות חרדי וטוען לרדיפת החרדים מצד הממסד החילוני, כשמתחשק לו ממחזר את השקרים של התקשורת החילוני כאילו מדובר במידע מהימן שאין עליו עוררין, בעוד שברור לכל צופה שמדובר בבמאות לשמה ולא יותר מכן. אז זה מה שמזעזע פה.
  התנאים המחפירים היא תוצאה של הרדיפה שאתם נותנים לזה יד ומסייעים לזה.

  אכן מזדעזע |
  הגב
  • מה קשור לאתר חרדי? כל מה שכתוב זה נכון ואמיתי וזה לא קשור לרדיפה של החילוניים.
   אני אדם חרדי ואני נגד הרשעים האלה,שלמה הלברנץ ואהרון רמתי ואפילו אני גר לא רחוק מהכת שהוא בנה לעצמו,אז לא לבלבל את המוח

   דני |
   הגב
 3. עוד רקבון שכנזי נטורי קרתא שילכו כפרה על מדינת ישראל החיוך של ההשגחה לעם ישראל לקירוב הגאולה הקרובה ומתקרבת אוטוטו אז אלברנץ המחלל שם שמים ילך לעזזאל עם עמלק וחבריו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. חטפתם 5000 ילדי תימן תמורת אלפי $$$ ואתם לא מסתפקים בהם?

  הניחו ללב טהור בשקט.

  שודדים חזירים!!!

  שודדי הילדים |
  הגב