"העירייה לא יכולה לכפות על התושבים לעמוד בצפירה"

בתגובה למתקפה של החרדים בליכוד: בעיירית בני ברק מגיבים לטענות שלא מכבדים בעיר את הנופלים , "העיריה לא יכולה לכפות על מאן דהוא לעמוד ברחוב בזמן הצפירה, העירייה מארגנת שתי עצרות בליל הזיכרון ונותנת להן פרסום גדול במודעות בחוצות העיר". { יום הזיכרון בבני ברק}

 

לאחר שיעקב וידר ראש המטה החרדי בליכוד הטיח ביקורת קשה כלפי עיירית בני ברק שאינה מוקירה את זכרם של חיילי צה"ל, מגיבה עיירית בני ברק לטענות ודוחה אותם מכל וכל.

כזכור, קבוצה מפעילי "המטה החרדי בליכוד"  הודיע על כוונתה להתייצב בבית העלמין של נציבי ישיבת פונוביז' בבני ברק ביום הזיכרון, על מנת לציין את זכר החללים החרדים, שחלקם קבור במקום.

יעקב וידר, יו"ר המטה החרדי בליכוד הטיח ביקורת בעייריה שלא עושה מספיק להנציח את זכרם של החללים, "יש בבני ברק למעלה ממאתיים וחמישים חללים חרדים, עיריית בני ברק מקיימת בצנעה טקס בהר השלום, אבל זה לא מספיק. דווקא לאור מסע ההסתה בימים האחרונים נגד חיילים חרדים, זו הזדמנות פז לבוא לצעוק ולכבד את אותם חיילים חרדים שנפלו למען מדינת ישראל".

בתגובה לפרסום בקוקר על הצעדים של וידר פנתה העייריה להנהלת הליכוד, משם ונמסר, "כי מר יעקב וידר, עם כל הערכה, מעולם לא נבחר לראשות המטה החרדי בליכוד, וגם לא קיים כזה גוף רשמי בליכוד

בתגובה לכך שבבני ברק לא מכבדים את הנופלים מגיבים בעייריה 'לקוקר', "שאין העיריה יכולה לכפות על מאן דהוא לעמוד ברחוב בזמן הצפירה, אך העירייה מארגנת שתי עצרות בליל הזיכרון ונותנת להן פרסום גדול במודעות בחוצות העיר".

בעייריה טוענים כי עצרת מרכזית מתקיימת בסמוך לאנדרטת הזיכרון במעלה רחוב הרב מימון, בה חרותים למעלה מ-380 חללים, תושבי העיר, ומדובר בעצרת גדולה, בה משתתפים כ-1000 איש, והיא כוללת תפילות, הקראות, מסדר, דברי ראש העיר ונציג "יד לבנים" ועוד,

בעייריה תוקפים שוב ומדגישים: "חבל מאוד, שבניגוד לכל ההשמצות וההכפשות, אלו התוקפים את העירייה אינם מגיעים לסקר את העצרת. בנוסף לכך, מתקיימת עצרת נוספת, קטנה יותר, באולם המתנ"ס, ברחוב אברבנאל 60, שבשכונת פרדס-כ"ץ".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יש עלוב חיים אחד שמחפש מעט "תשומי", לא להתרגש!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב