העירייה תהרוס גן ציבורי לטובת האדמו"ר(וידאו)

בערוץ 10 מזועזעים: הורסים גן ציבורי לקראת ביקורו של האדמו"ר מסקווירא בישראל. האדמו"ר צפוי לנחות בשלהי חודש טבת לביקור היסטורי ממושך בישראל ולצורך כך ביקשו ראשי החסידות לבנות אוהל הממוקם בין היתר על שטח בו קיים גן ציבורי, בעירייה אישרו בתנאי כי הגן ישודרג לאחר מכן {ערוץ 10 מזועזע}

בערוץ 10 מזועזעים: הורסים גן ציבורי לקראת ביקורו של האדמו"ר מסקווירא בישראל. האדמו"ר צפוי לנחות בשלהי חודש טבת לביקור היסטורי ממושך בישראל ולצורך כך ביקשו ראשי החסידות לבנות אוהל הממוקם בין היתר על שטח בו קיים גן ציבורי, בעירייה אישרו בתנאי כי הגן ישודרג לאחר מכן.

ב'ערוץ 10 ' דווח כי עיריית ירושלים מתכננת להרוס גן ציבורי גדול בעיר, לטובת ביקור של האדמו"ר מסקווירא הסיבה להרס הגן – יצירת מקום לאוהל קבלת פנים, בסמוך לבית כנסת.

תושבי השכונה טוענים כי ההחלטה על הרס הגן הציבורי התקבלה שלא בידיעתם. בעירייה טוענים כי ישנה התחייבות לבניה מחודשת ואף משודרגת של הגן לאחר הביקור.

האדמו"ר יפתח אי"ה את ביקורו בארץ הקודש בכ"ג טבת עד י"א שבט. אל האדמו"ר מצטרפים כ-1500 חסידים מרחבי תבל אשר ביקשו להיות נוכחים במעמדים ההיסטוריים שיירשמו באותיות של זהב בדברי הימים שבתולדות החסידות.

גולת הכותרת של הביקור תהיה בחנוכת שלושת בנייני הענק של מוסדות סקווירא בירושלים, בני ברק ובית שמש לצד הכתרת דיינים מומחים לקהילות סקווירא בישראל.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הריסת גן זאת היא בעיה קטנה, להם אין קושי לשרוף מי שסירב להתפלל עם מנין של הרעבע.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חסידות זו היא כולה ערב רב ימח שמם וזכרם
  פפפווווועעעעע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב