העיר רחובות סוערת • ילדות בבית ספר: "הרב'ה שלכם לא מתנהג כיהודי, זהו בית של גויים"

זעזוע: ילדות בביס המרכזי בעיר רחובות, ששייך לחסידות קרעשטניף- בנות אסתר מתנכלות לבנות משפחתו של הרב הומינר ולשולחיו שרץ בבחירות האחרונות למועצת העיר, יחד עם הבית היהודי.

בעקבות התנכלות של בנות בבית הספר לבנות החסידות, ההורים מחליטים להשבית לימודים.
במרכז הסערה, עומדות בנות מבית הספר, שבמהלך ההפסקה בבית הספר התריסו כנגד בנות ש"הרב'ה שלכם –לא מתנהג כיהודי. הבית היהודי מביא קללה על עירנו, מי שהצביע לבית היהודי, הוא חילוני, כי זה בית של גויים".
ההורים ההמומים ששמעו את הדברים, פונים למנהלת בבקשה שתטפל בזה. היא מצדה מסרבת. ולכן הם פונים אל הרב'ה. הרבה מדבר ומסכים על כך שיש להתייחס לנושא, ולהעניש את אותם ילדות. למחרת בית הספר מושבת, ורק הילדות שדיברו נגד מגיעות לבית הספר. הילדות שמגיעות לבית הספר מכונסות בכיתה נפרדת, לפי טענות ההורים, אף ננעלות במקום, ושם המנהלת מרצה ומוכיחה אותן על מעשיהן, לאחר המנהלת נכנסות עוד שתי מורות נוספות שגוערות בהן בצורה קשה. הילדות לא יצאו לחצר במהלך אותו היום. ההורים טוענים שמדובר רק בילדה אחת, שאמרה את הדברים, וכל הנושא יצא מכלל פרופורציה.
התלמידות הבעייתיות עברו לבית ספר בבני ברק. נמסר שגם בתלמודי התורה של החסידות, ישנן בעיות בנושא וחלק קטן מהתלמידים הקבועים לא הגיע, כיון שבחסידות ביקשו שיעברו לתלמוד תורה הליטאי.
בתוך כדי כך, נציג קרטשעניף שהוצב במקום השלישי בבית היהודי, לא הצליח להיכנס למועצה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.