העיתונאים החרדים זועמים על 'דגל'

זעם בקרב העיתונאים החרדים לאור החלטתו של מנהל מפלגת דגל התורה משה שיפמן לאסור כניסת עיתונאים למתחם ביד בנימין. מאחורי הקלעים של ההחלטה התמוהה

זעם בקרב העיתונאים החרדים לאור החלטתו של מנהל מפלגת דגל התורה משה שיפמן לאסור כניסת עיתונאים למתחם ביד בנימין שם מתקיים הכינוס הארצי של מפלגת דגל התורה.

העיתונאי יעקב גרודקה תקף את ההחלטה בדף הטוויטר שלו וקבל על כך שהמפלגה מנצלת את העיתונאים, "זה לגיטימי לגמרי ש'דגל התורה' מנעה מעיתונאים להגיע ולסקר את הכינוס הערב ביד בנימין, אבל מדוע יח"צניה ממלאים את הוואצאפ בתמונות וציטוטים אינסופיים ומבקשים: "תעלה ידיעה, תעשה כבוד"? הרי אם אין לכם צורך בעיתונאים – אנא תהיו עקביים".

"עיתונאי שיסקר את הכנס הזה הוא טיפש", צייץ ישי כהן בטוויטר.

ל'אקטואליק' נודע כי בפורום החרדי בכנסת ביקשו מכל האתרים החרדים להתאחד מול אנשי דגל ולעמוד על שלהם, "אף אתר לא מסקר", נאמר לעיתונאים.

לא ברור מה עומד מאחורי ההחלטה התמוהה של ראשי המפלגה,  שכן, עסקנים בתוך דגל מדליפים בלאו הכי לעיתונאים תמונות מהנעשה בתוך חדרי הכינוסים של יד בנימין. האם הפחד מפליטת פה של אחד מאנשי המפלגה? או שמא תמונה מביכה של עסקני המפלגה שקועים בפלאפונים בתנוחות שונות? כל התשובות יכולות להיות נכונות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.