העיתונאים שחרשו את אירופה • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': על מה שוחחו גיל שפר ודדי גראוכר? פינת הממריאים, והעיתונאי שהפך להומלס

הרכבת האווירית לחו"ל נמשכה השבוע במלוא עוזה. אדמורי"ם, אישי ציבור ועיתונאים המריאו לחו"ל לקראת השבוע השלישי והאחרון של בין הזמנים. ברגעים בו קרס גשר רמת אלחנן מטוסו של בקליינע המריא לעבר בוקרשט שם נתקל בהמוני ישראלים שגדשו את אתרי התיירות וטיפסו במעלה ההרים. בקליינע נטל את מקל הנדודים, מילמל בלחש ז' פעמים 'בנאות דשא', ושב לארץ עם כוחות מחודשים בכדי לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע. ברכתם הגומל? כנסו לזירה.

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק ששוהה בעיירה פרסונלה שבאיטליה יצא ברביעי האחרון לסיור בוונציה. האדמו"ר שמחלים מניתוח ברגלו שוהה למנוחה במחיצת בני המשפחה ומקורביו.

במהלך הסיור נסעו חברי הפמליה בתחילה באונייה גדולה יותר אולם כשהתברר שייאלצו להיכנס לסמטאות הצרות עברו הרבי והרבנית לסירה זעירה.

במקביל, העיתונאים אשר מדינה וישראל כהן יצאו לנופש חובק עולם באירופה. השניים השתתפו בטיש עד עלות השחר ואף זכו לקבל שיריים ישירות מכבוד קדושת האדמו"ר מ'תולדות אהרן'.


ביום חמישי נסעו השניים לטיול בהר טמרו שבשוויץ שם עלו ברכבלים וירדו במגלשות כאשר ילדיו של עורך הדרך אזרו אומץ והיו היחידים שהחליקו באומגה מגובה של מאות מטרים.

ואת איטליה כבש לא אשר מיו״ר יחד אלי ישי אשר יצא סוף סוף לחופשה איטלקית קצרה יחד עם רעייתו לצבירת כוחות לחזרה הגדולה (כך מבטיחים שם)

אבי גרינצייג עורך' קו עיתונות' עלה על מטוס ויצא להחליף כוחות.

גם מנחם קולדצקי מ'אקטואליק' יצא לנפוש בהרי הקרפטים ברומניה, הוא דילג בין הטירות העתיקות של הרודנים ברומניה ביינות לעיירות הציוריות שעל פי סיפורי האגדות התבודד הבעל שם טוב.

ליל שישי" בפסגת העולם:בעיירת הנופש וילאר שבשוויץ, הופיע ענק הזמר העולמי אברהם פריד, בליווי תזמורתו של עמירן דביר וחברי מקהלת 'יחד'.

ויש כאלו שנפשו בישראל. יו"ר ש"ס אריה דרעי יצא יחד עם הילדים והנכדים לצוק מנרה. "אושר גדול והנאה צרופה. ממליץ לכולם לטייל בגליל, בנגב ובכל מקום בארץ" כתב דרעי בדף הטוויטר. (צילום: אלעד מנטל)

הרב שלמה בניזרי העורך החדש של יום ליום נצפה כשהוא מטייל בלוגנה בטבריה.

שליח בקליינע לטבריה תיעד את ירח טוקר ממתין ללאפה – שווארמה בקוזינה.

העיתונאי משה גלסנר הלך לבדוק איך שומעים את המהדורה המרכזית במצולות הים.

אותו גלסנר השתתף גם בקומזיץ שארגן ראש העיר אלעד ישראל פרוש. גלסנר תושב אלעד ראיין את הראיס לקול ברמה. הזיץ' שודר גם בקול חי וגם בקול ברמה ובכל האתרים החרדים.

בקעמפ של ישיבת  'אור ישראל' השתתף  שמוליק טירר חבר הנהלת שלומי אמונים ומנכ"ל שמש רכבים וגם מנהל ישיבת אור ישראל שנכח ליד מנחם שוורץ היריב המושבע 'מדגל'.

כל המי ומי שנשארו בארץ הגיעו לבר מצווה לבנו של ידידה מאיר. המעבד משה לאופר נצפה כשהוא משוחח עם התותים של חנן בן ארי.

כל המי ומי השתתפו בחתונה של רפי מנת מ'שארית ישראל'. בחתונה המדוברת נראה הקבלן והזמר דדי גראוכר מתדרך את גיל שפר. רק נזכיר למי שלא בקי כי גיל שפר מנהל לשכת ראה"מ היה אמור לחתום על הסכם עד מדינה עם הפרקליטות. לבקליינע רק נותר לתהות האם דדי (מקורב לשעבר בבית ראה"מ) מנסה להניע את שפר מלרוץ ליאח"ה.

בהפתעה גמורה: בכירי שס בספרא חגגו לדובר ואיש היח"צ. בכירי כיכר ספרא חגגו מסיבת הפתעת יום הולדת בביתו של דובר שס ירושלים איש היח"צ יחיאל אברהם, במשתתפים: סגן רה"ע צביקה כהן, חברי המועצה: פיני עזרא, אברהם בצלאל, שמואל מרציאנו, מנהל אגף חינוך חרדי איתמר בר עזר, בכירי העירייה וחברים קרובים.

איש העסקים דוד הלפרין בנו של הרב רפאל הלפרין הניח תפילין לאיש עסקים ידוע.

הספר החדש של יוסי גרין אותו ערך חנני בליך יצא ביום חמישי ממכבשי הדפוס ויגיע לחנויות בשבוע הבא.

העיתונאי הצעיר ועתיר האנרגיות איציק מן, התארח השבוע ברדיו 'קול ברמה'.

עיתונאי ידוע מצא את עצמו תקוע לאחר הופעה בעיר חרדית. באין מוניות נשכב הנ"ל כאחרון ההומלסים על ספסל תחנת האוטובוס וניסה לנמנם. בשל צנעת הפרט, בקליינע נמנע מלפרסם את התיעוד המלא.

הגאון ר' דוד כהן ר"י חברון, השתתף השבוע בפדיון הבן לנכדו של הרב בניהו שמואלי.

 

אלפים גדשו השבוע את האמפי פארק – הגן הלאומי באשקלון, במופע השתתפו מעל 4500 צופים שהגיעו מכל רחבי הארץ לראות את יעקב שוואקי.

אם לא הספיק לכם הבין הזמנים. בשבוע הבא (22-24.8): פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי בצפת יוצא לדרך – הפסטיבל הגדול בעולם למוסיקת נשמה יהודית יעמוד השנה בסימן 30 שנות פסטיבל. בפסטיבל הצפתי, אחד הפסטיבלים הוותיקים והחשובים בישראל, מתקיימים בכל שנה כ-70 מופעי מוסיקה ייחודיים.

שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עיתונאים

    מענין ששמוליק טירר ישב עם מנחם שורץ מבירור שעשיתי הם לא ישבו יחד זה רק שטות של עיתונאים שמנסים ללבות את האש בחזרה

    עידו |
    הגב