העיתונאית החרדית שושנה חן קיבלה פרס מפעל חיים

שושנה חן-שינקר, העיתונאית החרדית שעשתה שיעורי בית לכל מוצר בישראל, קיבלה אתמול פרס על מפעל חיים בכנס עיתונאים באילת. לצידה קיבלה גם רינה מצליח פרס על היותה עיתונאית מצליחה שנים ארוכות

העיתונאית החרדית שושנה חן-שינקר, תושבת בני ברק, היא כתבת צרכנות של "ידיעות אחרונות" כבר 30 שנה. אתמול (ב') היא קיבלה פרס מפעל חיים בכנס אילת לעיתונות על שנים של עשייה ככתבת צרכנות חוקרת בעיתון.

שושנה סיפרה שהיא בת יחידה להורים ניצולי שואה, ויודעת תמיד מאיפה היא הגיעה ולכן זה תמיד בראש מעייניה להביא לידיעת הציבור את המחיר שנכון לשלם עבור המוצר. עוד בדבריה: "עולם הצרכנות השתנה במשך השנים, רק דבר אחד לא השתנה וזה שהציבור לא פראייר ותמיד אנחנו פוחדים להיות כאלה. החוכמה היא לשלב את הרשתות החברתיות התוססות ולתת לציבור את הידע שהוא צריך כדי להרגיש שהוא קונה נכון".

עורך עיתון "ידיעות אחרונות", רון ירון, בירך את חן ואמר שהיא עיתונאית יוצאת דופן. "היא חרדית כל ימיה ולמרות זאת עובדת בעיתון חילוני כבר 30 שנה. בשבוע שבו מלחמת דת והשבת בכותרות, שושנה מוכיחה יום יום מה זה דו קיום אמיתי. אפשר גם כך".

גם העיתונאית רינה מצליח מחדשות 2 קיבלה פרס, על היותה עיתונאית כבר שנים ארוכות בהן חשפה תחקירים חברתיים. אחד הבולטים שלה הוא תחקיר חשיפת ילדי תימן הנעדרים. רינה מצליח דיברה בכנס בהתרגשות על מקצוע העיתונות ואמרה: "אני גאה מאוד להיות חלק מהתקשורת הישראלית".

את הפרס קיבלו שושנה חן ורינה מצליח ממנכ"ל אגודת העיתונאים יוסי בר-מוחא ומיושב ראש האגודה רותם אברוצקי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.