העיתונאי החרדי בהופעת הסטנד-אפ • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של 'אקטואליק': ידיעה מרעישה על פאנית מוכרת, העיתונאי החרדי שנגמל מעישון, מה עשו מאבטחי השב"כ בבית הגר"ח? הרנטגן הבהיל את תושבי ברכפלד

'בקליינע' שוב איתכם, כמידי מוצ"ש, עם החדשות הקטנות של השבוע:

העיתונאי החרדי שמעון ברייטקופף ("משפחה"), נצפה השבוע יחד עם רעייתו והתינוקת בהופעת הסטנד-אפ של חנוך דאום בתיאטרון היהלום ברמת גן. עוד סממן לישראליות שלובשת החרדיות?

ולידיעה מרעישה: פאנית מוכרת במגזר החרדי נמצאת בהליכי גירושין מבן זוגה, רב צעיר המנהל ארגון רבנים שנחשב מוכר במגזר. רמז אחד שניתן לומר: מדובר באזור חיוג 03

חילי סורצקין, בוגר ישיבת חברון גאולה, יינשא לבת זוגו קורין גדעון, מנחה ב'קשת', ב-18 באוקטובר בגן יהושוע בתל אביב.

סופר בקהילה יצחק (איצו) פלדמן הודיע לעשרות אלפי הקוראים כי הצליח להפסיק לעשן. בטור שפרסם בבקהילה הוא שיתף את הקוראים על הקושי להיגמל מהניקוטין, והבטיח כי ימשיך לעדכן עד הסיגריה הבאה. בינתיים תסתפקו בתמונת ארכיון.

כפי שרמזנו, ארי קלמן, הכתב הפוליטי של קו עיתונות עבר לבחדרי. כבר השבוע הוא הספיק להקדים את העיתונאי יעקב ריבלין לאחר שחשף על הפיקוח המוגזם בישיבות, ידיעה שריבלין "חשף" למחרת.

כשהוא מלווה באנשי שב"כ, דובר צה״ל תא״ל רונן מנליס הגיע יחד עם קבוצה של עיתונאים להתברך במעונו של הגר״ח קנייבסקי יחד עם איש העסקים יקי רייסנר. בין המלווים: ישראל כהן וחזקי שכטר שיזם את הביקור.

לאחר ש"קרעו" אותו, מלך זילברשלג, סיים טירונות. מה יש לומר: הבחור כבר לא טירון.

האיש והסמסים – מוישי ביכלר, נצפה השבוע ברודוס שביוון יחד עם זוג חברים, שיצאו יחד למסע ליוון – בהפלגה. קוראי בקליינע מקנאים.

ובמרחק של כמה קילומטרים משם: אשר גרייבר יצא לחופשה באתונה.

חדשות המוזיקה:

הזמר החסידי יידל ורדיגר, הגיע השבוע לארץ. יידל, כך נודע לבקליינע, עובד על דיסק חדש שיראה אור בקרוב. ל'בקליינע' נודע כי בין המעורבים באלבום – המוזיקאי העולה רולי אזרחי.

רולי דיקמן, זמר החתונות שכובש במות בכל רחבי הארץ, ניצל את ימי הספירה ופגרת החתונות בכדי לטוס לספרד. ביום שישי האחרון, הישר מהטיסה, כבר נצפה ב'אושר עד' בקניות לקראת שבת.

מקהלת 'יחד' המריאו השבוע לאוקראינה, ללוות מוזיקלית מסע מיוחד שע"י "שיח סוד" למאות הורי חניכי המוסדות.

החיים שלו תותים, ולכן, חנן בן ארי הגיע להודות על כך בקבר רחל ונתפס במצלמת 'בקליינע'. השעה, אגב, אחרי אחת בצהריים.


הזמר לוי כהן מלונדון, אחיינם של הזמר שלמה כהן וחבר מועצת עיריית ירושלים חיים כהן, תפס את מנחם טוקר לתמונה משותפת בחו"ל. שימו לב לפערי הגובה…

כוכב הזמר החסידי מארצות הברית לוי פלקוביץ ישהה בארץ בתקופת בין הזמנים, בין התאריכים י"א אב ועד ר"ח אלול ואמרגנו בארץ רובי בנט קורא לכם: הזמינו.

לקראת לג׳ בעומר: יעקב שוואקי ייצא ביום חמישי הקרוב בסינגל חסידי מקפיץ בהשראת ולכבוד הר׳ שלום מרדכי רובשקין, האסיר הנודע המשוחרר.

הזמר אודי דוידי מככב בתכנית ריאליטי חדשה בערוץ 13, בה עוקבת התכנית אחרי חייו כאיש משפחה. גם דודו פישר נותן באותה תכנית את הזווית – המרתקת – שלו.

 

אלי הרצליך ונמואל הרוש עובדים כעת על סינגלים חדשים. והשבוע נפגשו יחד באולפן.

עורך 'יום ליום' לשעבר יצחק קקון, נצפה מתכונן לשבת בשדרות.

ואם ביום ליום עסקנין,  העיתון "לאנשים טובים" ממשיך בהתפתחות מתמדת והשבוע צורף איש התקשורת דניאל סימן טוב (רדיו קול ברמה) לעורך המדור הכלכלי בעיתון יום ליום. יוחאי דנינו עורך החדשות רמז בטוויטר כי סימן טוב עורך את המדור מזה מספר שבועות.

ואחרון יום ליום, העורך הראשי הרב שלמה בניזרי שחזר לתפקידו בעיתון לאחר תקופת מתח קצרה, מסיים שוב את תפקידו בעיתון הפעם באופן סופי. ההודעה על סיום תפקידו הופיעה בידיעה המסעירה על השלום הספרדי ועל חזרתו האפשרית של בניזרי לשס והנהלת העיתון הודיעה כי היא נעתרה לבקשתו של בניזרי.

שימי תבורי וזוגתו יהודית באומן טיילו השבוע בחוצות עיר התורה והחסידות בני ברק. (צילום: דוד זר)

הצלם שלומי כהן התלווה לביקורו של הכדורגלן בדימוס רונלדיניו. תמונה עם הלהטוטן הברזילאי הוא לא השיג, אך צילם גם צילם יחד עם שורה של צלמים שסיקרו את ביקורו.

ואותו כהן התחדש באחיין חדש

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, נצפה יוצא משדה התעופה. מאין חזר? צילום: לוחמי החיים

יממה לפני שמרן שר התורה קיבל את הכרעתו בסוגיית בית שמש, העסקן הדגלאי אליהו ארנד הסב עם אבוטבול למסיבת ניצחון. זאת לצד איתי גדסי, נחשוני ועוד.

ואילו מאיר רובנשטיין ראש עיריית ביתר עילית, שממשיך בהליכה קלילה לעוד קדנציה בעיר, הגיע בליל שישי למעדנייה של קרויזר במאה שערים, והזמין צלחת טשולנט.


באותה שעה, רבה של מגדל העמק הרב גרוסמן נצפה אוכל טשולנט במסעדה היהודית בבני ברק.

בשבוע של סולחות ואחדות בין רבנים, נצפה ח"כ מיכאל מלכיאלי בקבלת ברכה מנשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן, לאחר התייעצות ממושכת על מספר נושאים העומדים על הפרק.


השחקנים זאב רווח, ציון ברוך ויהודה ברקן הגיעו השבוע לניחום אבלים אצל משפחת אדרי בקיסריה, והצטרפו לתפילה.

ח"כ אמיר אוחנה נצפה השבוע עם שליח חב"ד באוסלו, נורווגיה הרב שאול וילהלם שגם סיפק חלות לאוחנה, ח"כ ענת ברקו וח"כ עליזה לביא.

גם אורן חזן ממשיך בהליך ההתחזקות, וכך נצפה השבוע אצל מנדי ריזל ברדיו דרום לצד אמירות גזעניות קמעא ששחרר בשידור.

עוד מחזן: כמידי שבוע וכמיטב המסורת, גם ביום חמישי האחרון הגיע חבר כנסת לאולפן רדיו 101.5(דרום)להגשה משותפת עם מנדי ריזל. הפעם היה זה אורן חזן, שהמליץ לעוקביו בטוויטר להאזין. במהלך השידור הוא נקט באמירה גזענית משהו על גופם של הבדואים.

שעת בין הערביים השבוע בבית הכנסת המרכזית באשקלון: היחצ"ן המקומי יוסי לחיאני תופס לסלפי את המשנה לראש העיר שי עמירה שנראה מותש לאחר יום עבודה מסיבי לטובת אירועי הקיץ הקרובים.

וביום שלישי השבוע בהילולת הצדיקים רבי מאיר בעל הנס ורבי מסעוד אבוחצירא זיע"א, באולם הקהילה של הרב שמואל טולדנו באשדוד, מול קהל רב – הופיע כוכב הזמר המזרחי אופיר סלומון

ולכיכר ספרא:

שרגא ניימן, נראה השבוע במזנון של כיכר ספרא. ולנו יש תיעוד

הצרפתיים בירושלים: חבר המועצה שמואל מרציאנו (ש"ס), נצפה מתדרך את הצרפתי החדש.

מודיעין עילית: הרנטגן הגיע לשבות השבת בשכונת ברכפלד בבית קרובי משפחתו שם העניק תחזית מנומקת עם גימטריות לקראת המלחמה הצפויה במזרח התיכון.

והמתווך הליטאי ישראל לנדמן יצא להפסקת קפה בבית המדרש של חסידות ויז'ניץ במודיעין עלית, שם הוא לומד לעיתים.


כמה עשרות מטרים משם: חבר מועצת עיריית מודיעין עילית נחמן ניימן ונחמיה חשין מנהל מוסדות ברסלב נצפו כשהם משוחחים.

 

שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם יתקבלו בכיף ובאהבה במייל של המדור – ‫nbjovsr88@gmail.com‬

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.