דיווח: העיתונאי החרדי ישלם 170 אלף לתחקירנית

עיתונאי חרדי חויב לשלם 170 אלף שקל לתחקירנית החרדית דידי שור במסגרת תביעה על תוכנית "פנים אמיתיות" של אמנון לוי בערוץ 10 {בגלל פוסט}

באתר העין השביעית דווח כי עיתונאי חרדי חויב לשלם 170 אלף שקל לתחקירנית החרדית דידי שור במסגרת תביעה על תוכנית "פנים אמיתיות" של אמנון לוי בערוץ 10

על פי אותו דיווח,. העיתונאי ישראל ק. חויב לשלם את סכום התביעה שדרשה  התחקירנית דינה (דידי) שור, וזאת בשל העובדה כי הנתבע לא הגיש כתב הגנה.

יש לציין כי  הנתבע נלחם על כבוד הציבור החרדי שהוכפש באותה תוכנית ידועה. באתר העין השביעית, פורסם כי  על-פי כתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד איתי יפה, מיד לאחר שידור הכתבה החל  הנתבע "במסע להשחרת פניה" בפייסבוק.

לפי שור, הנתבע פרסם תצלום מעובד שבו היא נראית קרובה מאוד לצד מגיש "פנים אמיתיות" אמנון לוי, וזאת למרות שהיא נשואה ושומרת נגיעה. הפצת התמונה, טוענת שור, "גרמה למהומה רבה, מבוכה ונזק רב לתובעת, לבעלה, למשפחתה ולסובבים אותה".

הנתבע עצמו הגיב ל'קוקר' כי כלל לא ידוע לו על התביעה וכי הוא הופתע מן הפרסום.

 

כאמור, בעין השביעית פורסם כי בעקבות כך פנתה שור לבית המשפט  בתביעה בסך  170 אלף שקל, תביעה שלא זכתה לתגובה מצדו של הנתבע מה שגרר את השופט לחייב את הנתבעת 170 אלף שקל, בתוספת שכר טרחת עורך-דין בסך 15 אלף שקל והוצאות משפט בסך 2,400 שקל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צפוי,
    אם כי לא ברור למה לא הגיש הגנה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב