העיתונאי החרדי שהצטלם עם טראמפ • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'קוקר': היועץ החרדי של טראמפ בשיחה עם ראש הסגל, חונה בקבר רחל, וכמה עורכים יהיו בבקהילה? { ברנז'ה}}

חודשים ארוכים של מעקב צמוד בניו מדיה, אחר מערכת הבחירות הכי מסקרנת בהיסטוריה – מעצרות הבחירות של המעומדים עד אחרון הסקרים, באו לסיומם. בקליינע שכמו תמיד הימר על הסוס הנכון והסביר לכל נייעסני השטיבל המקומי את שיטת האלקטורים, כסס ציפורנים, חיסל שקית פיצוחים וצמד בקבוקי אקסל ,עד שהגיע זמן קריאת שמע של שחרית.

 

בכירי הברנז'ה החרדית ש(רובם) כלל לא התעמקו בנעשה בתפוח הגדול, מיהרו להגיב למשאלים שערכו קווי הנייעס בחופזה, מבלי שידעו על הקרב הצמוד במדינות המתנדנדות. .

הבכירים יעקב ריבלין ואבי בלום הודו בשידור ברדיו 'קול ברמה' על שהלכו כצאן לטבח אחר ניצן הורביץ, גיל תמרי וערד ניר.

מי שכבר הריח את הניצחון היה היועץ החרדי של מטה טראמפ בישראל ירח טוקר, שנחת  בתחילת השבוע בניו  יורק יחד עם  צביקה ברוט, שעומד בראש הקמפיין של טראמפ בישראל.  ירח שפעל שעות נוספות מול מערכות העיתונים ביח"צונו של דונלד טראמפ, חרש את מנהטן, וסייע בישורת האחרונה של הקמפיין.

 

בעיצומם של החגיגות במטה טראמפ, הצטלם ירח עם האיש הכי קרוב לדונלד, רודולף ג'וליאני ראש עיריית ניו יורק לשעבר, ועם סגן הנשיא מייק פנס. שליח בקליינע לטראמפ לנד תיעד את טוקר בחדר ההתייעצויות -כשהגיעו התוצאות מהקלפיות, ובמלון של טראמפ במנהטן במהלך יום הבחירות.

מי שעוד נסע לשטח הוא איש יחסי הציבור והמג"ש של העיתונאים, יצחק פלדמן(שליח בקהילה) שהסתובב ביום הבחירות בין המטות של קלינטון וטראמפ והיה עד לדרמה הגדולה.

 

רגע לפני שההילרי-בייבס (יונית ותמר) קפאו, הוא חרך את האולפנים הישראליים שמעל הטיימס סקוור, ואף הצטלם עם בובת טראמפ בחזית מגדלי טראמפ. איצו יחד עם היועץ האסטרטגי דוד רוזנטל הימר על טראמפ בויכוח קולני בבית הכנסת של חב"ד במודיעין עילית (מי שבירך לדולנד), אך כשהגיע לתפוח הגדול ולטיימס סקוור נשאב בקסמם של הקלינטונים והבועה הניו יורקית.

 

באותם שעות, הדודה ממודיעין עילית, העיתונאית, שרי רוט, לא הצליחה להשיג עיתונים לשבת. בשל הביקוש הרב לדונלד השבועונים החרדים אזלו מהמדפים, חברי קבוצת הוטסאפ של מודיעין עילית התגייסו לעזרתה והביאו עותקים להדפסה.

 

חבר מועצת עיריית מודעין עילית נחמן ניימן  נצפה כשהוא מנתח את תוצאות הבחירות עם חברי הקלויז המקומי.

 

כמה אלפי מיילים מלב הדרמה, אריה דרעי נסחף בנמל אשדוד אחר בחירותו של הדולנד ומיהר לחגוג תוך שהוא משחרר הצהרות סטייל טרמאפ "מלך המשיח" .

 

בליל יום חמישי, קבר רחל, הרב יענקוש זילברמן והבעל מנגן שרוליק קלצקין פוצחים בשירה מרגשת בקבר רחל אמנו יחד עם איש החסד חונא דייטש שהזכיר בקברה של הצדקת אלפי שמות של חברי קבוצות ווטסאפ חרדיות. צפו .

בקבר רחל: ויין מאמא ויין! שערי דמעות לא ננעלו!

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום שבת, 12 בנובמבר 2016

הרכש החדש שהצטרף לעיתון בקהילה, שלמה קוק, החל לפרסם מהשבוע האחרון בעיתון את טורו הקבוע שראה עד כה אור באכסנייה הקודמת, הלא הוא 'עיתון כל ישראל'.

ל'בקליינע' נודע כי הבעלים ב'בקהילה' פפר בשקט בשקט מינה שני עורכים לעיתון שעליהם מוטלת אחריות להוציא מידי שבוע עיתון ברמה ומושקע- שלמה קוק עורך ראשי רשמי ובתואר ואלתר גרובייס עורך ראשי בפועל.

דרך אגב, קוק החל מהשבוע למסור דבר תורה בתוכניתו של מנחם טוקר המשודרת בימי שישי בערוץ 2. ברכות.

 

מבקהילה לקמפוס: עורך בקהילה אברום דוב גרינבוים נכנס לתפקיד החדש כמנהל הקמפוס ודן בישיבה הראשונה על תוכניות ההרחבה של הקמפוס בגן יבנה

 

בקהילה אחרון וזהו להשבוע, קוראי העיתון שרצים מידי יום חמישי לקנות את העיתון בכדי לקרוא את מדור 'מגדל דוד', ובו תורתו של הרב יצחק דוד גרוסמן, צפוים לראות שהמדור לא ראה אור השבוע עקב פטירת אח הרב גרוסמן. במקום זאת, פורסם על פני כל העמוד מודעת אבל.

 

ובמעבר חד לעיתון המודיע. עשרות מינוים מרחבי העיר בני ברק התאכזבו ביום רביעי כשהעיתון לא הגיע לביתם, בשל תקלה, ואצו להתקשר מהר ל'יהודה המכבי' לקבל את העיתון שוב. מרוב הצפה של שיחות טלפון, ביום חמישי פורסם בעיתון התנצלות על כך.

 

;איש הסמסים מושי ביכלר, המריא השבוע ללונדון  לרגל החתונה הגדולה לבנו של הרב בנימין וייס. בחתונה השתתפו בכירי תעשיית המוזיקה החסידית  – מוטי שטיינמץ, מאיר אדלר, אהרלה סמט, משה וינטרוב ומקהלת ויז׳ניץ.

 

במטה בנימין מתחילים להשקיע בעיתונאים החרדים, ערב יום הבחירות בארה"ב נערכו מספר סיורים באיזור שכם ורמאללה בניצוחו של ראש המועצה אבי רואה, המקור ראשון (מנדי גרוזמן) הצטלם סלפי למרגלות רמאללה ולייזר שלזינגר על רקע הכפר הערבי דומא.

 

 

 

 

ברכת מזל טוב משוגרת ליעקב פריימן ממשרד הפרסום שחור ולבן, לרגל הולדת הבת.

מי שעקב מקרוב אחר ביקורו של ראש ממשלת רוסיה והנשיא לשעבר דמיטרי מדבדב בישראל היה הצלם שלומי כהן שהגיע לרחבת הכותל המערבי בכדי לתעד את הצאר הרוסי.

 

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.