העיתונאי הישראלי שהרגיז את טראמפ: "לא היה נעים"

מואב ורדי, הצליח להרגיז את נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ שקטע אותו והעביר עליו ביקורת. צפו בראיון

הישראלי שהצליח להשתרבב למפגש ההיסטורי בין טראמפ לקים הוא מואב ורדי, ראש דסק החוץ של כאן שהרגיז את נשיא ארה"ב דונלד טראמפ במסיבת העיתונאים בסינגפור. טראמפ לא אהב את השאלה והיסה אותו.

ורדי שאל את טראמפ אם הוא מבין את הביקורת על עצם קיום הפגישה עם קים ג'ונג און, שהינו מנהיג אכזר. טראמפ תקף את העיתונאי הישראלי ואמר לו: "אני בהחלט מבין טוב ממך". בשלב הזה, קטע טראמפ את ורדי ופנה לעיתונאים האחרים כדי שישאלו את שאלותיהם.

בראיון לחדשות הבוקר ב'קשת' סיפר ורדי על החוויה. "זה לא כל כך כיף אבל התגובה שלו מעידה שהנושא בעייתי", הגיב הבוקר מואב ורדי עצמו. בראיון מסינגפור. "טראמפ נותן לצפון קוריאה לגיטימציה תמורת כלום. לעיתונאי אמריקאי הוא לא היה מגיב ככה אבל כנראה שאין בעיה לא לענות לעיתונאי זר. בניגוד לנשיאים אחרים, טראמפ מחפש את הפינג-פונג עם העיתונאים, הדוברת שלו כבר רצתה להפסיק אבל הוא ביקש להמשיך".

"התחושה היא שזה עוד פרק בריאליטי של טראמפ, הוא נהנה להרגיש כמו מנחה והעיתונאים נהנו מהזמן לשאול אותו", תיאר ורדי. "היה שם כתב אמריקאי שטראמפ האשים אותו בעבר ב'פייק ניוז' וראו שהנשיא כל הזמן מנסה להגיד לו איך להתנהג ואילו שאלות לשאול".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.