העיתונאי שרון גל מצטרף ל'ישראל ביתנו'

העיתונאי שרון גל הצטרף לישראל ביתנו. 'ישראל ביתנו' היא בית טבעי עבורי, מעולם לא הסתדרתי את דעותיי. אמר גל שצפוי לקבל מקום משוריין בכנסת.

העיתונאי ואיש הטלוויזיה, שרון גל, הודיע היום (א') על הצטרפותו למפלגת "ישראל ביתנו" ועל כוונתו להתמודד ברשימת המפלגה בבחירות הקרובות לכנסת. גל, בן 40, הוא עיתונאי ותיק שבין היתר הגיש במשך כעשור את התוכנית 'לילה כלכלי' בערוץ 10 ועד היום הגיש את התוכנית 'שרון גל בשבע' בערוץ 20 וכן את תוכנית הבוקר 'שרון גל' המשודרת מדי יום ברדיו תל אביב וברדיו גלי ישראל.

גל צפוי לקבל מקום משוריין ברשימה לכנסת, זאת מכיוון שבמפלגה לא מתקיימים פריימריז, ושיבוצי המועמדים לכנסת נקבעים בוועדה מסדרת.

יו"ר "ישראל ביתנו" ושר החוץ, אביגדור ליברמן, בירך על הצטרפותו של גל ואמר כי הוא שמח שכחלק מגל התמיכה וההצטרפויות של אנשים איכותיים ל"ישראל ביתנו" לקראת הבחירות הקרובות, הצטרף גם אדם מוכשר ופטריוט אמיתי כמו גל, שיוכל לתרום רבות לעשייה הציבורית והפרלמנטרית.

גל הסביר את החלטתו ואמר כי "מעולם לא הסתרתי את דעותיי הפוליטיות – כאיש תקשורת תמיד האמנתי שנכון לשים אותן על השולחן ולאפשר לצופים לשפוט". לדבריו "'ישראל ביתנו' בהנהגתו של אביגדור ליברמן היא בית טבעי עבורי, מבחינת השקפת עולמי. אני מגיע למרוץ עם הרבה מרץ ואנרגיה, נחישות – לא בסיסמאות – אלא בעבודה קשה ויסודית".

גל הוסיף, "אני משוכנע שהתמיכה הגדולה והאמון שזכיתי להם מהקהל הרחב במהלך למעלה מ- 15 שנות עבודתי בתקשורת, ימשיכו ללוות אותי גם בהמשך הדרך. אני מודה למר ליברמן על ההזדמנות והאמון ובטוח שביחד נצליח להתמודד עם האתגרים שעומדים בפני המדינה והמשק הישראלי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.