"הלעג של חזן – העלבון הקשה בחיי" (וידאו)

חברת הכנסת מ'יש עתיד' שעמדה במוקד הסערה השבועית של אורן חזן פותחת את הלב ומדברת על הכל. צפו{קארין אלהרר מדברת}

חברת הכנסת מ'יש עתיד' שעמדה במוקד הסערה השבועית של אורן חזן פותחת את הלב ומדברת על הכל. צפו

כזכור, עם סיום ההצבעה על התיקון לחוק השיוויון בנטל טען יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד, כי ח"כ אורן חזר חזן להקניט את את חברת מפלגתו, קארין אלהרר, תוך שהוא קורא לה "צריכה שעיסאווי יעזור לך?".

בתום ההצבעה ניגש לפיד ליו"ר הכנסת אדלשטיין ודרש ממנו להרחיק לאלתר את חזן מהמליאה. "יושב חבר כנסת אחד, לועג באופן קונסיסטנטי לנכות של חבר כנסת אחר, אתה לא יכול לא לעשות משהו. הוא יושב שם וצוחק עליה…צריך לזרוק אותו מפה. תעיף אותו מהמליאה", דברי לפיד.

בתגובה לדברים, כמו גם למתקפה של ח"כים ועיתונאים רבים הבוקר, צייץ חזן: "לפיד ובוז'י מתחרים בבכיינות. יהיר (יאיר לפיד) שהתבוסות הליליות לא עושות לו טוב רץ להתבכיין עלי ליו"ר הכנסת: 'תוציא אותו.. תוציא אותו..' יש למישהו טישו?".

ואילו בראיון לניב רסקין אמר סגן יושב ראש הכנסת חזן: "אני לא צחקתי על חברת הכנסת אלהרר. אם חברת הכנסת אלהרר נפגעה ממני אז אני מתנצל בפניה, אבל היא לא השיחה – אני לא מדבר עליה. חבר כנסת ערבי ממרצ הצביע כפול וכל השמאל עומד על הרגליים האחוריות ומנצל ניצול ציני וכואב את חברת הכנסת אלהרר בשביל לחפות על עבירה פלילית שנעשתה בליל ההצבעות".

כאמור, בעקבות הדברים נרשמת בשעות האחרונות מתקפה רבתי על ח"כ חזן, כאשר חלק מחברי הכנסת קוראים לחבריהם להחרים אותו, בעוד אחרים מסתפקים בגינויים ובדרישה מרה"מ לנקוט נגדו בסנקציות.

כזכור, תחילתו של הסיפור לפני כשבוע וחצי, בזמן ההצבעות על תקציב המדינה, במהלכן ביקשה אלהרר, הסובלת ממחלת שרירים, מחבר הכנסת עיסאווי פריג' ממר"צ שילחץ בשבילה על כפתור ההצבעה בכמה הזדמנויות.

חבר הכנסת אורן חזן, שהבחין בכך, טען כי מדובר ב"פרשת ההצבעות הכפולות". במליאה נוצרה מהומה עד שיו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, ניגש לשולחן שבו יושבים השניים ואישר להם להמשיך לעשות כן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.