"העם איתו": אלי ישי חורש את השטח ומתקבל באהדה (תיעוד)

יו"ר מפלגת העם איתנו ח"כ אלי ישי חורש את השטח, לאחר סיור בחירות בראש העין וקבלת פנים חמימה במחנה יהודה, אלי ישי הגיע היום לעיר נתיבות והתקבל באהדה על ידי התושבים שהצטלמו לצידו וחיבקו אותו בחום.

"העם איתו": יו"ר מפלגת העם איתנו ח"כ אלי ישי חורש את השטח, לאחר סיור בחירות בראש העין וקבלת פנים חמימה במחנה יהודה, אלי ישי הגיע היום לעיר נתיבות והתקבל באהדה על ידי התושבים שהצטלמו לצידו וחיבקו אותו בחום.

ישי הוזמן לאירוע בביתה של הרבנית סימי אבוחצירה אשת הרב ישראל אבוחצירה זצוק"ל לרגל יום ההילולה. ישי נשא דברים לזכרו של הצדיק ועמד בדבריו על כך שצריך להמשיך את המורשת ולפעול למען הרשימה.

אלי ישי הגיע לנתיבות על רקע הדיבורים על חיבור אפשרי עם מפלגתו של מיכאל בן ארי עוצמה לישראל, ישי נראה כשהוא מחוייך והתקבל בשירה אדירה על ידי פעילו.

כפי שכבר פרסמנו, ביממה האחרונה התקיימו מגעים נמרצים ומתקדמים בין אלי ישי ומפלגתו לבין בן-ארי ועוצמה יהודית לקראת ריצה משותפת בבחירות על בסיס "בלוק טכני".

ישי הציע לבן ארי את המקום החמישי, אך בן ארי דורש את המקום הרביעי והריאלי. נדמה כי כבר בשעות הקרובות השניים יגיעו להסכם שיביא לתנופה אדירה למפלגתו של ישי.
בימים האחרונים הופעלו לחצים רבים על ישי בשל העובדה כי בחלק מהסקרים הוא אינו עובר את אחוז החסימה. מקורבי ישי טענו כי צירופם של אנשי "עוצמה לישראל" לא על הפרק בשל החשש מאיבוד קולות של מצביעי ש"ס שלא יאהבו את החיבור עם הרשימה הקיצונית.

עמי מימון 9 עמי מימון 7 עמי מימון 6 עמי מימון 5 עמי מימון 4 עמי מימון 3 עמי מימון 2 עמי מימון 1 ישי מימוןישי 7 ישי מימון 6 ישי מימון 5 ישי מימון 4 ישי מימון 3 ישי מימון 2 ישי מימון

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כשתקום ממשלת שמאל שתחזיר שטחים לערבים מצביעי שס דרקי יבכו דמעות דם ואז זה יהיה מאוחר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל מקום אוהבים את מי שנאמן למרן אשריך רבי אלי ישי בהצלחה רבה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אם זה נקרא קבלת פנים חמה אז אלי ישי בבעיה רצינית ביותר
  משפחתה של הרבנית סימי כולם חבדניקים
  ונתיבות זה המעוז של התוניסאים בדרום
  חשבתי שיחכו לו לפחות מאות אנשים אם לא אלפים
  כנראה שבאמת העם לא איתנו
  די היה להציץ במתחם הקבר של הקדוש בבא סאלי שמזוהים עם שס ולראות עם מי העם הולך.

  איזה בושות |
  הגב
  • מיתחם הבבא סאלי ביום ההילולא זה ממש ראיה? אולי תלך לאשפוז עם דרקי שלך

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 4. אתה תצליח ישי תן לו את המקום הרביעי והמנדטים רק יעלו מעלה מעלה זה דיל מצוין וה יהיה עמכם תורה וארץ ישראל אשריכם

  איחוד לתפארת |
  הגב