"העם איתנו": "מבקשים מליצמן להתמקד בבעיות בתוך מפלגתו"

במפלגת "העם איתנו" מגיבים לדבריו של ח"כ ליצמן כי ישי לא יעבור את אחוז החסימה: "מבקשים מהרב ליצמן להתמקד בבעיות בתוך מפלגתו".

ח"כ יעקב ליצמן התייחס הבוקר בראיון לרדיו 'קול חי' למפלגתו החדשה של אלי ישי ואמר כי "כשקרה מה שקרה עם דרעי בעת שהוא התפטר – הייתי בחו"ל, ולמרות זאת תמכתי בו וגם התראיינתי כאן ב'קול חי' ואמרתי שאסור לעשות את המחלוקת הזו, וכי אם ש"ס חזקה יהדות התורה חזקה".

ליצמן תקף את ישי ואמר "מי שיצביע למפלגות שבסופו של דבר לא יעברו את אחוז החסימה, הרי שהוא הורס את היהדות, והוא עתיד לתת את הדין על כך".

במפלגתו של אלי ישי לא נותרו חייבים והגיבו לדבריו: מפלגת ״יחד״ מצירה על התבטאותו של הרב ליצמן. לשמחתנו, מרבית הסקרים מהשבוע האחרון מלמדים שאחוז החסימה כבר מאחורינו עוד בטרם הצגנו את הנבחרת בין היתר הודות לקולות רבים של מאוכזבי מפלגות אחרות.

בתגובתם הוסיפו: " מבקשים מהרב ליצמן להתמקד בבעיות בתוך מפלגתו ולהביט במהפכת האחדות המתרחשת בזכות מפלגת ״יחד״ בין חרדים, דתיים לאומיים ומסורתיים״.

מפלגת ״יחד״ תחזק את עולם התורה ותמנע בע״ה גזירות על הישיבות ומוסדות החינוך״.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגובה יפה לליצן ושמו ליצמן.

  סכנת נפשות!!! דרעי וליצמן את גפני אומרים בלי למצמץ שילכו עם ציפי לבני, ויביאו את החמאס על לפתח ביתנו. הם גם מובילים מהלך להתפשר בחוק הגיוס בניגוד למועצת חכמי התורה.

  רק הרב מאזוז ורק שליחו הנאמן אלי ישי.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
  • אנשים הזויים כמוך חושבים שליצמן ודרעי יסכימו למכור את הכל ובלבד שיהיו בקואליציה.
   לידיעתך בבחירות 2009 כשקדימה קיבלו 29 מנדטים והליכוד קיבלו 28,
   ציפי לבני היתה יו״ר קדימה בזמנו, והיא הבטיחה לליצמן שאם יהדו״ת תכנס לממשלה בראשותה היא תחזיר את כל קצבאות הילדים עד השקל האחרון,
   אתה יודע למה לא יצא מזה כלום?
   כי ליצמן ״הליצן״ כמו שאתה קורא לו, דרש מציפי התחייבות בכתב שלא יהיה משא ומתן על ירושלים,
   ובגלל שהיא לא הסכימה להתחייב על זה, החרדים לא נכנסו לממשלה…
   וכל השאר הסטוריה.
   אז לפני שאתה קובע עובדות, תבדוק בהיסטוריה…

   ישראל לוי |
   הגב