העסקן החרדי שזכה בלוטו • בקליינע

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר: האירוסין של היזם הירושלמי • ירח הדבש של כוכב הזמר החסידי • ו"המחבל" שיצא לטיול

מהמיצר למרחב: חבורה של עיתונאים חרדים יצאו לבלות באילת ב'כנס העיתונות' השנתי. מחויכים, מדושנים ועמוסים מבילוי ב'עיר האדומה' הם שבו להר חוצבים וניסחו כותרות מחמיאות לנציגינו בכנסת שהעשירו את חשבונות הבנק של המשפחות ברוכות הילדים ב152 שקלים. "הצחקתם את לפיד".

בכנס העיתונאים, דיסקסו – כצפוי – על קול ברמה VS קול חי, המחלויקעס' הליטאית, לעסו עד דק את 'הפלס' ומשרדי הפרסום. אולם המבחן האמיתי של שייע' ונתי יחל בתחילת 2016, ב'הפלס' ו'יתד' מקווים לעמוד במכסות. תסמכו על ועד הפעולה שלא ישקטו על השמרים. לסיום התייצבו החברים אל מול המצלמה.
לילה לבן עבר על הכתבים והדוברים בכנסת שלא פיספסו אף רגע במשכן שסיפק את "ההצגה הכי טובה בעיר". באותו שעה חגגו בהיכל הכדרוסל בחולון אלפי חסידי ויז'ניץ שהקפיצו את היציעים בחתונת ויז'ניץ . פרוש התחרט לרגע שלא ויתר לאשר הנורבגי והסתפק יחד עם מוזס בקטעי וידיאו מהיכל הספורט ששלח העיתונאי היח"צן שהחמיץ חתונה לא פחות חשובה של בית ירועסלב- זלאשטוב.

בשעה שמוזס מניף את ידו שוב ושוב, האדמו״ר מויז׳ניץ פצח בריקוד ה׳מצווה טאנץ׳ עם נכדתו הכלה.

הכירו את הכתב הפוליטי החדש של אתר 'קוקר' שלומי סגל, שהולך ומשתלב במסדרונות ומבואות הכנסת.

מזכיר סיעת ש"ס בכנסת אשר מדינה הצטייד בשמיכה לקראת הלילה הלבן…
בתום לילה לבן ירח טוקר נעל את הכנסת, והבטיח לחזור למחרת לנהל את המדינה. בכל זאת, יש לנו עסק ביש עם קיש.

לא רק קיש: אברכי הפלג יצאו ל"יום זעם". שכן של בקליינע נתקף חיל ורעדה ומחה בתוקף כנגד חוק הגיוס המתוקן, באקראי, בקליינע פגש אותו  מחוץ לכולל, ושמע בדיוק מה הוא חושב גדולי ישראל,  בהמשך אותו ערב צמח מתחרה חדש אצל מימרן.

לגולשים שעדיין מסופקים אם הגדולים כן או לא מעודכנים על חוק הגיוס, קבלו תמונה מן הקודש פנימה: ארבעת הח"כים (פלוס הנורבגי) של 'דגל התורה' נכנסו לבית המקולף בחזון איש 5 ועידכנו את מרן הגראי"ל על מועד ההשתלבות וכמות המכסות. בקליינע ששבע הקלטות {נוביק – טומבק} מסוחרר מכמות הגרסאות ו"הקערות"שנשפכו, מבטיח לחברים בקלויז לעיין בקפידה בהצע"ח לפני ש"נעז" לחרף ולגדף את אחד מן הצדדים.

אחרי מעמד הקריעה: היו מי שהלבישו את החכי"ם החרדים במדים.
\

סגן ראש עיריית ירושלים, ישראל קלרמן, נצפה בשיחה ארוכה עם משה כהן מנהל מחוז ירושלים בחברת החשמל. הרקע: דאגה להיערכות חברת החשמל לסופות הגשמים שיגיעו במהלך החורף ולא יקרסו כמו בשרון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אירוסי היזם

ולשמחות: רבנים אישי ציבור עסקנים ואנשי עסקים השתתפו השבוע בשמחת האירוסין של היזם ואיש העסקים, ברוך בלוי, יו"ר קבוצת BB גרופ עב"ג קלינאית התקשורת רעיה ליפסקר מפתח תקווה.

רבני רמת אשכול הגיעו לברך את ברוך בלוי שמחדש את פני השכונה במסגרת פרויקטים של תמ"א 38.

אם בתמ"א 38 עסקנין, ישיבת חברון גאולה קיבלה אישור לתמ"א, בחסות החוק המהפכני, הישיבה לשעבר תבנה שתי קומות על חשבון המדינה. שאפו ר' ברוך.

הצמד חמד: יהודה שלזינגר מישראל היום ואראלה' שטרנבוך מידיעות אחרונות נצפו יחדיו. מעניין מה חושבים על כך הבוסים נוני ושלדון.

מזל טוב לאיש התקשורת מאיר הירשמן לרגל נישואי הבן

כחודש לאחר החתונה  מוטי שטיינמץ, בילה השבוע בירח דבש  עם בת זוגתו הטרייה במלוון פארק האוס בבורו פארק.

הגר"ש אוירבך והגר"ש עמאר שוחחו השבוע  בשמחת השבע ברכות בבית הרב שמואל הרמן. למי שלא זוכר, הברית בין שערי חסד לאחרון עדיין איתנה מתמיד.
סגן ראש עיריית ירושלים, צביקה כהן, יורד אל העם ונסע לסיור מקצועי ברכבת הקלה יחד עם ראש לשכתו, אברהם בצלאל והכוכב העולה בעיריית ירושלים יחיאל אברהם.
שרגא ניימן נסע לאיטו ברכבת הקלה ונלחץ כאשר חלף ליד "שער שכם".
דובר ש"ס לשעבר, איציק סודרי, העלה השבוע לחשבון הטוויטר שלו תמונה חמודה שמישהו שלח לו מאיש התקשורת ארד ניר מערוץ 2. מסתבר שהשנים נראים מאוד דומים.

חבר מועצת עיריית ירושלים, יצחק פינדרוס וחבר מועצת העיר, נחמיאל סבן, נפגשו השבוע עם נציגי ת"תים. יש תיעוד.

איש תקשורת חרדי חלם השבוע כי זכה בלוטו, עם שחר אץ רץ לדוכן הפייס ומילא טופס לוטו, החלום התממש בחלקו, 3 ניחושים העשירו את חשבונו בעשרה שקלים.

מי שכן זכה בלוטו, הוא מנהל חרדי של רשת מסחרית בירושלים, שזכה בעשרות מליוני שקלים בהגרלת הלוטו שנערכה בחודש הקודם. לשנוררים מבין הגולשים, אל 'תנסו' לחפור לבקליינע בשאלת "מי הזוכה".

המקובל הרב דב קוק ממשיך בקמפיין ׳שמע ישראל׳ וחילק עלונים לחיילי חיל הים בגבול מצרים.

אב"ד 'חניכי הישיבות', הגאון הגדול רבי מרדכי גרוס, הגיע היום לתפילה בציון הרשב"י במירון. בזמן שהותו במקום התקבלו הדיווחים על פיגוע דקירה בתל אביב בו נרצחו שני יהודים בצאתם מתפילת מנחה. הגאב"ד ששמע על האירוע התעטף בטלית וערך תפילה מיוחדת להצלחת וישועת עם ישראל.

חבר ה'מועצת' וזקן ראשי הישיבות, הגר"י שיינר, התחדש השבוע בטויוטה סיינה חדשה. בדרכים ישרות.\

העיתונאי שלומי קוק המריא השבוע לארצות הברית ותיעד את הגר"א כהנמן, נשיא ישיבת פוניבז', עושה חיל בבורו פארק.
ולסיום: שלושים לפטירתו של חיים ספרן ז"ל, נפגשים הלילה כל החברים והידידים ל'זיץ'.

שבת שלום.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.