העסקנים איימו: אלפים גדשו את פארק 'השלולית' בנתניה (וידאו)

למרות מחאת העסקנים: אלפים גדשו אתמול את פארק השלולית בנתניה, שם הופיע כוכב הזמר החסידי יעקב שוואקי לצד להקת "המועצת". גורמים בענף: "הציבור החרדי נפתח יהיה קשה להלחם כנגד התופעה" צפו בקטע.

למרות מחאת העסקנים: אלפים גדשו אתמול את פארק השלולית בנתניה, שם הופיע כוכב הזמר החסידי יעקב שוואקי לצד להקת "המועצת".

קודם לכן, פורסמה ביתד נאמן כתבה נרחבת כנגד המופע, עסקנים חרדים בעיר עלו למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שחתם יחד עם שורה של רבנים כנגד השתפות במופע המעורב.

כמו כן הזהירו העסקנים כי מי שילך למופע ילדיהם ייזרקו מהמוסדות בעיר, אך נדמה כי למרות הפעילות הענפה והברוכה של אותם עסקנים, איש לא הצליח למנוע מאלפי האנשים לגדוש בהמוניהם את פארק השלולית בעיר היהלומים.

גורמים בענף המוזיקה החסידית אומרים ל'קוקר' כי העסקנים כשלו במלחמתם כנגד "ההופעות המעורבות" וזאת בשל בשל חדירת האינטרנט לבתים החרדים שמוביל בעקיפין לפתיחות יתר בעבור אותם משפחות חרדיות".

VID-20151001-WA0017 from Kooker on Vimeo.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ההופעה הייתה מהממת. היו מלא חרדים וחרדיות. הלוואי וההופעות האלה יהיו כמה פעמים בשנה.
  כל הכבוד לעיריית נתניה.

  יוני |
  הגב
 2. שטויות… אחותי הייתה בהופעה והיא לא חרדית… ויש לי תמונות משם ובאופן כללי 70 אחוז מהציבור היה דתי לאומי, והשאר סתם תמימים שלא מבינים בין ימינם לשמאלם… נראה לכם באמת שרבים מהציבור החרדי שנמצא בפריפריה באמת מודע לדברי גדולי ישראל? נראה לכם שבאמת הם קוראים יתד נאמן וכדו'? ודאי שאם יגידו להם הם לא ילכו…. אבל אין מי שיגיד להם והם לא מודעים כלל למצב הזה ולא מודעים לחומרת הדבר.
  מהציבור החרדי הקלאסי לא היו במופע הזה…. ואליהם היו מכוונים דברי העסקנים.
  אגב, גם לא היו אלפים רבים…

  כך שהצלחה של העסקנים דווקא כן הייתה

  אהרלה... |
  הגב