אשת העצור המנהלי: "תנו לבעלי להשתתף בברית של בנו" (וידאו)

העצור המנהלי מאיר אטינגר הגיש עתירה דחופה לבימ"ש בבקשה כי יינתן לו להשתתף בברית של בנו. דיון בעתירה צפוי להתקיים ביום א'. עו"ד סימה כוכב "גם שמדובר בעצור מנהלי יש לו זכויות". {היולדת מבקשת}

העצור המנהלי מאיר אטינגר הגיש אמש עתירה דחופה לבימ"ש המחוזי בבאר שבע בבקשה כי יורה לשב"ס להתיר לו לצאת ביום ב' הקרוב להשתתף בברית המילה של בנו הבכור.

אטינגר אשר פנה לבימ"ש באמצעות עורכת דינו סימה כוכב המסייעת לו מטעם ארגון חוננו ביקש כי תינתן לו חופשה מיוחדת למספר שעות לצורך ההשתתפות בברית. בימ"ש קבע את הדיון ליום א' בשעה 10:00.

האזינו למוריה אטינגר קוראת לציבור לפעול למען שחרורו של בעלה, מאיר, לברית המילה של בנם

האזינו למוריה אטינגר קוראת לציבור לפעול למען שחרורו של בעלה, מאיר, לברית המילה של בנם

‎Posted by ‎הקול היהודי‎ on‎ שישי 1 אפריל 2016

כזכור, אטינגר נעצר לפני מעל ל-7 חודשים בצו מעצר מנהלי אשר נחתם כנגדו ע"י שר הביטחון משה בוגי יעלון. תחילה הוצא כנגד אטינגר צו מעצר לתקופה של שישה חודשים, ולפני כחודש וחצי הורה שר הביטחון על הארכת הצו למשך ארבעה חודשים נוספים.

עו"ד סימה כוכב מסרה הבוקר כי "פנינו לבימ"ש המחוזי בעתירה דחופה בכדי שיורה לשב"ס לאפשר את השתתפותו של אטינגר בברית המילה של בנו הבכור. אין צורך להוסיף מילים על חשיבות ברית המילה לעם היהודי, גם שמדובר בעצור מנהלי יש לו זכויות, כולי תקווה שבימ"ש יקבל את העתירה ושאטינגר יחגוג את ברית המילה כסדרה ובאופן מכובד."

יש לציין כי אטינגר שוהה בתנאי הפרדה ובידוד מחמירים ונאסר עליו לשוחח בטלפון למעט עם חלק מבני משפחתו הקרובים. לאחרונה שבת אטינגר רעב במשך 17 יום במחאה על תנאי מעצרו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.