ימנעו או יחברו לש"ס? 'הפלג' לקראת הכרעה

ערב של הכרעות הארנה: פחות מ-48 שעות לפני הבחירות יתכנסו בהיכל 'הארנה' בירושלים כ-12 אלף איש כדי לשמוע את הוראת הגר"ש אוירבך בענין הבחירות. בשעות האחרונות: מגעים קדחתניים בין עסקני הפלג לבכירי ש"ס בניסיון להביא לתמיכתם במפלגה. כל הפרטים

פחות מ-48 שעות לפני הבחירות יתכנסו הערב באולם "הארנה" בירושלים  כ-12 אלף איש למפגן תמיכה בפלג הירושלמי והבעת אי אמון בדגל התורה.

כבר למעלה מחודש ימים שעסקני הפלג הירושלמי שוקדים על ההכנות הלוגיסטיות של הכינוס, שיהיה בסימן הכרעה לגבי התמיכה או אי התמיכה של תנועת בני תורה במפלגות החרדיות.

במהלך החודש האחרון התקיימו מגעים בין ש"ס לבין הפלג הירושלמי במטרה לגייס את תמיכת הפלג הירושלמי שמבחינה אלקטורלית מונה קרוב למנדט, כאשר גם גורמים ביהדות התורה ניסו לגשר על הפערים העצומים בין הניצים. במהלך החודש נכנס מרן האד' מויזניץ  למעונו של הגר"ש אוירבך וניסה לקדם יוזמת שלום, אך עסקני הפלג הירושלמי הציגו במהלך ביקורו טענות נוקבות על ה"ליברליזציה" של יהדות התורה (סרטוני נשים. קמפיין פייסבוק ועוד) ובכך דחו את על הסף כל יוזמה לפשרה.

הערב, לאחר אין ספור ספקולציות, יופיעו רבני הפלג הירושלמי, ובראשם הגר"ש אוירבך, על במה אחת ויסירו את הערפל סביב ההוראה למי להצביע- אם בכלל – בבחירות.

גורמים בפלג הירושלמי מספרים כי בשעות האחרונות נערכו מגעים קדחתניים בין עסקני הפלג לבכירי ש"ס במטרה להציל את אלפי הקולות שעשויים להכריע את גורל היהדות החרדית, אך עם זאת בפלג לא מוציאים מכלל אפשרות כי תינתן הוראה לא להצביע בבחירות.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איזה מטומטמים, הרי צריך להציל את החרדים- הם עם הפוליטיקה ההזויה רק גורמים נזקים!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כל הסקרים אומרים שס מנצחת עם 12 מנדטים ואלי ישי לא יעבור את אחוז החסימה ויזרק לפח האשפה של ההיסטוריה הוא וכל רבניו ההזוים.

   אבי |
   הגב
  • עם ישראל התעוררו!!!!!!!!!!!!!!!! כולם צריכים להתחזק אנחנו החרדים צריכים לתת דוגמא לאחינו הטועים לגבי הגיוס וכו’, לצערינו יש כאלו שמנסים להדמות להם, והשם יתברך חייב לעורר אותנו. גם כן שאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות ואת הבגדים הצמודים והפרוצים ביותר, כל חלקי הגוף בולטים!! אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות את זה ועוד מי דורש את זה?

   נשים תמימות טוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי”!!! ועל זה ד’ כועס מאוד, זה בעצמו בושה שהבעל לא מתבייש שהוא לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב על כל פרוצה חרדית, ורוצה שאשתו תהיה יפה (כזונה) ומושכת בושה!!! אלף פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

   הצדיקים הקדושים אמרו זה שנה אחרונה לפני ביאת משיח היא תהיה מאוד קשה וכדי לכולם לקפוץ על הרכבת של הגאולה עכשיו לפני שיהיה מדי מאוחר! אני אוהבת את עם ישראל אהבת נפש ומתפללת בכל יום על כולם ועלי שנזכה לעבור את העולם הזה בשלום בשורות טובות וגאולה ברחמים אמן! “אנחנו” צריכים לעשות משהו, זה ברור שזה מכוון אלינו מהשמים ודורש מאיתנו לתקן את מעשינו ובפרט לתקן הצניעות של משםחות “החרדים”, אם לא הבנתם אז אנחנו במלחמה גדולה! שומו שמים. השם תרחם עלינו מהר ומיד! אלוקים ישמור אותנו, והשם ינקום דמם, ה-ת-ע-ו-ר-ר-ו…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב