הערב – יומא דהילולא של האדמו"ר הרה"ק רבי גדליהו משה מזוועהיל זיע"א

ליל שישי, כ"ד בחשוון – במתחם הקבר בגבעת רם ( שיח' באדר) בעיה"ק ירושלים התרגשות ונהירה המונית * סידורי אבטחה מחמירים * ותקווה לישועות ורחמים על עם ישראל

המוני בית ישראל מכל העדות והחוגים ומכל רחבי הארץ, יחלו היום (חמישי) סמוך לשקיעה לעלות לציונו של הרה"ק רבי גדליהו משה מזוועהיל זיע"א, ביומא דהילולא שיחל הערב, ליל כ"ד בחשון. במוסדות זוועהיל בעיה"ק ירושלים נשלמות הכנות האחרונות לקליטת המונים הצפויים לעלות ולהשתטח על הציון הקדוש בשכונת גבעת רם (שיח' באדר) בעיה"ק ירושלים.

סעודת ההילולא המרכזית, תתקיים הערב בראשות כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א מזוועהיל, ובהשתתפות רבנים גדולי תורה מוקירי זכרו הטהור, בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים. העליה לציון בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א תתקיים מחר יום ו' בשעה 9:00 בבוקר.

ציונו הק' של האדמו"ר רבי גדליהו משה זיע"א, מהווה מוקד לעליה המונית של כלל הציבור לאורך כל ימות השנה, ונודע כמקום תפילה וישועה לרבים, ובפרט בימי שני וחמישי, שסגולתם נודעה בשערים. רבים משלומי אמוני בית ישראל, זכו לישועה והצלה ברפואה, בזיווגים הגונים, בזש"ק ובכל צרה וצוקה, אחרי שעלו לציונו הק' שלוש פעמים בימי שני, חמישי ושני ברציפות וקיימו את הסגולה כרצון הצדיק.

השנה נרשמה עליה המונית לקברו של הצדיק כבר מיום שני בתחילת השבוע של היארצייט כדי לזכות בסגולה המפורסמת, הבדוקה והמנוסה, תוך כדי יומא דהילולא של הצדיק.
מארגני ההילולא פעלו בשיתוף אדוק עם גורמי הביטחון והעיריה בכדי לאפשר את קיום ההילולא תוך מתן בטחון ושמירה לרבבות העולים. כחלק מהכנות נערכה עיריית ירושלים להנגשת הדרכים המובילות לציון. כמו כן, החל מהיום בשעות אחה"צ יתוגברו קווי אגד המגיעים לאזור. המגיעים ברכב פרטי, מתבקשים להישמע להוראות המשטרה, הנערכת בכוחות גדולים לאבטחת המוני העולים, שמירה על הסדר וזרימת התנועה באזור צפוף זה של העיר ירושלים.

במקביל, תוגבר באופן משמעותי המוקד המרכזי לתפילות וישועות על ציונו הקדוש המופעל על ידי מרכז מוסדות זוועהיל בעיה"ק, בו ניתן להצטרף ולהעביר שמות תפילה וישועה לשליחי מוסדות זוועהיל, במהלך ההילולא ובכל ימות השנה בטלפון שמספרו: 1800-35-35-60.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.