הערב: עצרת חיזוק לרפואת הגר"ע יוסף בקהילת 'חסדי שמואל' בירושלים בהשתפות הגר"א אלבז

 

בתוך כך, מרן האדמו"ר מצאנז הורה לכל התתי"ם והישיבות של החסידות לומר תהילים* במועצת רכסים נפתחו הבוקר כל הישיבות המקצועיות באמירת תהילים

מאות צפויים להשתתף הערב בעצרת חיזוק והתעוררות לרפואתו השלמה של מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א בקהילת 'חסדי שמואל' שבראשות הגר"א עמרמי מרבני שכנות 'הר חומה' בירושלים. העצרת תתקיים בבית כנסת המרכזי 'חסדי שמואל' רחוב הרב מן ההר 2 בשכונת 'הר חומה' בירושלים בשעה 18:45. בעצרת צפויים לשאת דברים הגאון רבי ראובן אלבז ראש מוסדות 'אור החיים', הגאון רבי בן ציון מוצפי ראש ישיבת 'בני ציון', הגאון רבי ברוך שרגא רב שכונת הגבעה הצרפתית וראש אבות בתי הדין בירושלים והגאון רבי שמואל פנחסי ראש ישיבת 'דרכי דוד'.

בתוך כך, הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונת 'הר חומה' פנה אמש באגרת לכל בני הקהילה לתמוך יחד בעולם התורה לרפואתו השלמה של מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א. "בימים אלו נתונים אנו תחת הממשלה שהחליטה לעצמה על קיצוץ בכל תקציבי הישיבות ותלמודי התורה ואברכי הכוללים, כל אברך שהיה מקבל 924 שקלים, מקבל כיום 279 שקלים בלבד. ומטרתם היחידה היא אחת, ביטול עולם התורה ואי רצונם שאברכים ובני הישיבות כאן בארצינו הקדושה ילמדו תורה בנחת". לכן קורא הגר"א עמרמי, "נתמוך כולנו יחד בעולם התורה ונחזק את לומדי התורה ונשתדל כל אחד ואחד לא לתת יד למחריבי עולם התורה ונרחיב את הסיוע של לומדי התורה דווקא בימים אלו- לרפואתו השלמה של מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א".

בחסידות צאנז נאמרו הבוקר גם פרקי תהילים בתלמודי התורה וברשת הישיבות של החסידות בארץ ובעולם, וזאת לנוכח הוראת מרן האדמו"ר מצאנז הנמצא בקשרי ידידות עם מרן הגר"ע יוסף.

כמו כן, הרב דן כהן ראש המועצה מקומית 'רכסים' הנחה את כל מוסדות החינוך בישוב לומר מספר פרקי תהילים הבוקר לרפואת מרן רבי עובדיה יוסף שליט"א. ראש המועצה אף נתן דוגמה אישית וכל הישיבות המקצועיות הבוקר במועצה נפתחו באמירת פרקי תהילים על ידי כל המשתתפים. יצוין, כי במהלך הלילה התקיימו ברכסים מספר עצרות תפילה בהשתתפות מאות אנשים. הציבור נקרא להרבות בתפילה עבור מרן הרב עובדיה יוסף בן גורג'יה לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.