הערב: תקומה תתכנס ותכריע: בנט: מצידי שאריאל יעזוב

הערב יתכנסו 110 חברי תקומה ויכריעו בשאלת הפיצול מהבית היהודי וחבירה למפלגתו של אלי ישי. על רקע הדיבורים, נפתלי בנט אמר למקורביו בשיחות סגורות כי "אין לו כל בעיה ששר השיכון אורי אריאל יעבור למפלגתו החדשה של שר הפנים לשעבר אלי ישי".

הערב יתכנסו 110 חברי תקומה ויכריעו בשאלת הפיצול מהבית היהודי וחבירה למפלגתו של אלי ישי.   על רקע הדיבורים,  נפתלי בנט אמר למקורביו בשיחות סגורות כי "אין לו כל בעיה ששר השיכון אורי אריאל יעבור למפלגתו החדשה של שר הפנים לשעבר אלי ישי".

בנט  הוסיף בשיחות הסגורות,  כי אם אריאל יחבור לישי, המהלך יבטיח שרשימתו של ישי תעבור בבחירות בחודש מארס את אחוז החסימה. חבירה של אריאל לישי תסייע לשמירת כוחות של גוש הימין-חרדים לקראת הרכבת הממשלה הבאה – מהלך שגם נתניהו חפץ בו כדי לשמור על גוש ימין שימליץ עליו בפני הנשיא.

אופיר סופר, מנכ"ל מפלגת האיחוד הלאומי, אמר לערוץ 7 לקראת כינוס חברי תקומה, "שאלת המשך השותפות עם הבית היהודי משמעותית בקרב ציבור הציונות הדתית. האיחוד הלאומי היא המפלגה שמייצגת את ערכיו ופועלת לקדם אותו בזירה הציבורית, לפיכך עליה לפעול במסגרת הפוליטית המתאימה יותר שתאפשר מרחב פעולה. בסוגיה זו יש להטות אחרי הרבים ולקבל את ההחלטה במרכז המפלגה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אריה, אין לך בעלות על מרן. אלי לעומתך היה לו נאמן.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב