העריק מבריסק חושף: "ראיתי מלא בחורי ישיבות בכלא בגלל הגיוס"

עשרות קנאים חגגו השבוע עם תלמיד ישיבת בריסק אברהם זליג פארזיכרטר, במהלך החגיגות, סיפר העריק המשוחרר לקהל החוגגים איתו על החווית מהכלא הצבאי וחשף כי יש עוד בחורי ישיבות שכלואים בכלא הצבאי בעוון עריקות. צפו.

עשרות קנאים חגגו השבוע עם תלמיד ישיבת בריסק אברהם זליג פארזיכרטר, שנעצר בשבוע שעבר בהפגנה בכיכר השבת והתגלה כעריק.

העריק מבריסק חושף :"ראיתי מלא בחורי ישיבות בכלא"

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ שישי 17 פברואר 2017

צפו בדברי העריק
במהלך החגיגות, סיפר העריק המשוחרר לקהל החוגגים איתו על החווית מהכלא הצבאי וחשף כי יש עוד בחורי ישיבות שכלואים בכלא הצבאי בעוון עריקות,  "אני בעצמי ראיתי בבית העצורים שיש לומדי תורה וגם כאלו שלומדים כל היום, שלא רצו לתת להם פטור או דיחוי, וכל אחד יודע שלוקחים אותם לצבא הטמא, ואיך יש כאלו שמעיזים לומר שאין שום גזירה הרי הם עמלקים"

העסקנים שמטפלים בנושא הגיוס מספרים כי מאחורי הקלעים מתנהל מאבק חסר תקדים מצד רשויות הצבא שרוצים למלאות את כמות המכסות ובשל כך הם פועלים לפתות כמה שיותר בני ישיבות בעיקר אלו שנמצאים על הגדר שיתגייסו לצה"ל.  לדבריהם, כאלו יש עשרות בני ישיבות בעיקר מעדות המזרח שאכן התגייסו לצבא.

כזכור, הבחור שדרדר פח אשפה בכיכר השבת בירושלים, נעצר על ידי המשטרה שגילתה כי מדובר בבחור שלא התייצב כמנהג רבותיו. בהוראת מרן הגר"ש אוירבך הוחלט להבעיר את כל הרחובות החרדים, אנשי הפלג חסמו צמתים והבעירו לא פחות מ-9 מוקדים. בצהרים, שוחרר העריק לאחר 10 ימים בכלא הצבאי, הוא התקבל בשירה ובריקודים כמנהג המקום.
צפו בתיעוד של יעקב לדרמן.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד שום דבר לא יעזור לציונים הטמאים למנהיגים של המדינה הטמאה. הקב"ה ימחוק כל גיוס השמד בקרוב במהפכה גדולה. ויה"ר שר"מ נתני' הטמא יקבל כמה שיותר בזיונות בארה"ב, הרי הוא ויהדות התורה אחראים על מסע הגיוס, הם אחראים על חילולי השבת, הם האחראים על מצעדי הטומאה, על הכפירה, וכו' ומלכות זדון הציונית מהרה תעקר וכו'

  תראו: רא"מ כזה לא היה לישראל עשרות שנים, כזה פקח וממולח, יש לו את החרדים ביד, מראה להם פנים שוחקות והתחברות כשבינתיים הוא מצליח לגנוב מהחרדים את החלשים לצבא כשהתכנית הוא להגיע לכולם לאט, אבל בטוח מה שלא הצליחו ראשי הממשלה לדורותיהם בגלל שבאו עם פנים של שונא הלך לו בגלל החברות שהוא משדר לחרדים כן כן הוא פקח יותר מכל האדמורים והרבנים.

  הר"מ מנסה לשבור את כל החומה ביו החרדים לחילונים. וכן לימודי ליבה וכפירה ממש שכבר לומדים במרבית מוסדות החרדים בנים ובפרט הבנות, הכל מקבלים החרדים ממנו, כדי לקבל כסף הטמאה של המשומדים הנואפים.

  שולי אלדר |
  הגב
 2. הרשע לפיד חודר לרחוב החרדי ואימה ופחד נפל על החרדים. ככל הנראה זה נודע להם רק השבוע, כי יאיר לפיד מתכנן מפגש עם חרדים בשכונת בית וגן בירושלים, ושלשת ראשי הסיעות בכנסת ש"ס, אגודת ישראל ודגל התרה התבטאו ודיברו נגד המגמה הזו, הם חוששים מאוד שמא החרדים יתקרבו ללפיד.

  אריה דרעי תקף את העיתונאים החרדים שבכלל מדברים עם לפיד ונותנים לו במה, ולעג להפרשות חלה שהוא עושה ברחבי הארץ, וגם שר יעקב ליצמן ומשה גפני תקפו את לפיד אישית, וקראו שלא לשתף פעולה עימו הם צעקו כי המצב הזה הוא 'גועל נפש' שחרדים בכלל יישבו עם לפיד שמגייס בני ישיבה לשמד.

  לפיד מצידו החליט להתקרב לחרדים, תחילה הוא ניסה דרך המפלגות, אבל כשראה שזה לא הולך אז הוא החליט כי יעשה זאת לבד, והוא מכין עתה מפגשים וכינוסים עם חרדים בתקוה שאלו יסירו ממנו את הכתם שדבק בו כמי שלוחם בחרדים

  יאיר לפיד עושה זאת מפני שהוא מבין כי אין לו כל סיכוי להיות ראש ממשלה אם הוא לא יתפייס עם החרדים ולכן הוא עושה כל מאמץ בכיוון הזה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב